obert8 Posted December 11, 2009 Author Posted December 11, 2009 prosze o identyfikacje takiej raczki czy tulei nie wiem jak to nazwac i topora wyszlo podczas orki)))))) z glebokosci ok 30 40 cm
obert8 Posted December 11, 2009 Author Posted December 11, 2009 prosze o identyfikacje takiej raczki czy tulei nie wiem jak to nazwac i topora wyszlo podczas orki)))))) z glebokosci ok 30 40 cm
aris12 Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 Tu o toporach:http://dzikibez.pl/index.php/news/9/54/ToporyPozdro
fanatyk Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 nie za mały jak na opór" ?? może to być jakaś kowalska robota przecież, to i kształty dowolne...
aris12 Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 Topór w swym założeniu nie musiał być bojowy.Do karczowania korzeni czy karp mógł być niedużych rozmiarów.Pozdrawiam
8total4 Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 oporek" w.g. mnie starszy niż XVw.pachnie wczesnym średnim..niestety z opracowaniami dętka".pozdro.
mihura Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 Z linku arisa typuję siekierkę l" z ryciny Tej ze zdjęcia brakuje cześci żelźca. Gratuluję i pozdrwiam.
tadziu6 Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 Może jest trochę podobny do tego mojego: http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=661064#940272
mihura Posted December 11, 2009 Posted December 11, 2009 Chyba nie. Jeśli znajdziesz podobieństwo.pzdr.
Question
obert8
prosze o identyfikacje takiej raczki czy tulei nie wiem jak to nazwac i topora wyszlo podczas orki)))))) z glebokosci ok 30 40 cm
20 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.