hipolit-O4 Posted December 4, 2009 Author Posted December 4, 2009 Od jakiego działka jest ten kawałek łuski po lewej?
saperski Posted December 4, 2009 Posted December 4, 2009 Mógłbyś podać kaliber? Mi to wygląda na łuske 20mm z Messerschmitta ale pewności niemam.Pozdrawiam
hipolit-O4 Posted December 4, 2009 Author Posted December 4, 2009 obok:2 łuski od SZWAK aluminiowa od rakietnicy i urwana od DSZKA
Question
hipolit-O4
Od jakiego działka jest ten kawałek łuski po lewej?
5 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.