Skocz do zawartości

Siedlce i okolice


devill_2006

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Same Iganie to nic w porównaniu z tym co na przedpolach tej bitwy wychodzi. Nie wspomnę o obozowiskach których lokalizacja znajduje się w niedalekiej okolicy Igań
Przy dworku wychodziły Rosyjskie guziki pułkowe z numerem 13. Jak dla mnie teren przy dworku jest nieciekawy mało już wychodzi ziemia ciężka gliniana miedź wychodzi w tragicznym stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam wszystkich''piszczących ''z Siedlec i okolic.Też bym się zintegrował bo bo trochę nudne jest łażenie samemu a z psem przestałem chodzić bo gadzina rozkopuje wszystkie zasypane dołki.W temacie jestem świeży bo sprzęt mam od trzech miesięcy.Mieszkam w Siedlcach.Pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.Ja też z chęcią bym się do was dołączył.Od ponard roku mieszkam w siedlcach.Jakiś czas temu odzywałem się na forum ale wogóle zero odzewu,więc latam sam troche ale nie w okolicy siedlec tylko w moich rodzinnych stronach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten weekend niestety odpadam ponieważ jade na wioske(pzrymusowo) Ale z chęcią bym się pisał na tego browarka integracyjnego w innym terminie,gdzieś w terenie oczywiście bo to jest mój żywioł:-)w barach tłok,szum i porozmawiac się nie da za bardzo(nie mój klimat)ja wole PRZYRODĘ!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie