Skocz do zawartości

Siedlce i okolice


devill_2006

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym wątku. Mieszkam pod Siedlcami i też lubie sobie polatać z wykrywka, ale samotne koszenie trawy już mi się nieco znudziło no i oczyście nieco brak motywacji. Z tego co czytałem, to zawiązał sie tu kącik wspólnych poszukiwań..... może jest tam jeszcze jakieś wolne miejsce ? działacie aktywnie ? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 258
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam
Szukam przyjaznej duszy do wprowadzenia mnie w wykopki" - jestem z Siedlce. Zakupiłem RUTUS Proxima v 5.0 ale nigdy ie kopałem". Brak mi podstaw nie mówiąc o ustawieniach Rurtusa. Brzęczy mi non stop i same łuski kopię... Za naukę mogę zaoferować dobrą lokalizację na militarkę z zaborów. Może znasz kogoś z Siedlec lub okolic z takim sprzętem jak mój? Najchętniej odpowiedzi na pynio4@interia.pl

Pozdrawiam
Andrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Witam, o ile to wykonalne to pasowałoby odświeżyć ten wątek :)
Jestem z Siedlec, latam z Kanarkiem 250 od niedawna i chętnie bym umówił z kimś na jakieś niedzielne czesanko, a jakby ktoś znał ciekawe okolice na kolorek/militarkę i chciałby się tą wiedzą podzielić to byłoby super.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
Cześć koledzy z okolic Siedlec,
chciałbym prosić was pomoc w uzyskaniu informacji a mianowicie:
obiło mi się kiedyś o uszy, że w okolicach Zbuczyna w czasie działań wojennych (jak rusek gonił niemca :) ) czyli 1944 rok, w okolicach tej miejscowości w lesie rosjanie mieli polowy warsztat czy coś w tym stylu.
Bardzo bym prosił o jakieś informacje, najlepiej na priv.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
Witam. Widzę że dawno nikt nie odwiedzał tego wątku a szkoda:( witam szanownych panów może nie jestem z samych Siedlec, ale daleko też nie mam jestem z gm. Mrozy powiat miński jakby chciał się ktoś dołączyć to zapraszam chodzę z ace 150 ale muszę przyznać że jak na krótki okres posiadania dopiero 1,5 miesiąca to bardzo dużo nim drobnicy już znalazłem monetek, guzików ozdób kul od muszkietów itp itd. Proszę w razie czego na kontakt priv. Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie