Skocz do zawartości

Siedlce i okolice


devill_2006

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 weeks later...

Witam, ja także chętnie bym się zintegrował na świeżym powietrzu przy browarku, latam od niedawna z Bounty Hunterem Lone Star i jestem trochę świeży w temacie ale nie zgodzę się z przedmówcą że Iganie som mocno przechodzone. Wyszło od jesieni na przedpolach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Gratuluję conRado. Piękne rzeczy. Ja chodziłem kilka lat temu pod Iganiami, ale ze sprzetem na żelastwo, więc kolorku mało nakopałem, trafiły się jakieś monetki i guzik,ale sporo fragmentów kul i kulek od kartaczy, ale to muszę do muzaum oddać, dobrze że przypomnieliście mi o Iganiach.
Jeszcze się troszeczkę ociepli i ruszam z fisherem f4.
A właśnie, może ktoś z kolegów miał do czynienia z f4 i pomoże z ustawieniach, było by szybciej niż z instrukcją po polach i lasach się pałętać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam, dziś dopiero odszukałem ten wątek. Jestem z okolic Siedlec :) dokładnie gmina Wiśniew.
Chciałbym dać odpowiedź na zdjęcia i wpis kolegi devill_2006 ze zdjęć z krzyżem o których napisał iż to jest ciekawe miejsce. Tak, jest dość ciekawe ze względu na swoją historię, tutaj prezentuję nowe zdjęcia z tamtego terenu, do miejsca ze zdjęcia mam 3km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
DonRegius szkoda , ze tak pozno sie odezwales bo biegalem w tamtych okolicach z piszczalka przez kilka dni , ucząc sie nowego sprzetu , jesli interesuje Cie militarka [ mnie nie ] odezwij sie na ace46@wp.pl , jesli kolorek ..... to wybierz sie gdziekolwiek w promieniu 60 km od Siedlec XIX wiek bedzie wychodzil w kazej wsi za przyslowiawa stodołą . Poszukiwanie starszych monet wymaga pracy i szczescia czego Ci zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie