Skocz do zawartości

Siedlce i okolice


devill_2006

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Piotrek.
Jeszcze trochę posiedzieliśmy nie bardzo się pamięta o której godzinie skończyliśmy posiedzenie. Z relacji żony wiem że w domu wylądowałem około pierwszej. Jedziemy jutro do lasu jak najbardziej jedź z nami trochę ruchu na świeżym powietrzu zażyjemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 258
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
siemka jacek.ja odpadam mamy pilna robote,jedziemy wiercic do rembertowa chlop nie ma wody jakas awaria.chyba ze sie wyrobimy to bede (ja pierwszy do piwa i na wykopki) PS.rado wszystkiego naj z okazji 18-stki;)jak bysmy sie nie spotkali jutro I WYKOP W KONCU TE AKOWSKIE ZLOTO.pozdo piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek chłopaku ja wiem że na ciebie liczyć można daj znać jak byś się wyrobił. W końcu odwilż przyszła ciepło aż miło oby śnieg znikną jak najszybciej. I oczywiście Piotrek dla ciebie serdeczne życzenia urodzinowe wszystkiego najlepszego. Akowskie złoto gdzieś w ziemi na nas czeka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka jacek.jaktam po piatkowym spotkaniu? mi jeszcze wczoraj moneta wyszla 5 groszowka tylko roku nie moge sie doczytac lezy i sie moczy tak przypadkowo bez wykrywki.musimy cos poczytac za tydzien pozdro piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Piotrek. Monetka z fajnego rocznika. Jak byś nie wyrobił się na piątkowe piwo to w niedziele planujemy wyskok w teren. Byliśmy z Radem w poniedziałek na rekonesansie i trafiliśmy nową interesującą miejscówkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie