Skocz do zawartości

Siedlce i okolice


devill_2006

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
witam kolegów z okolicy Siedlec!!Ja też z tamtych stron pochodzę i z chęcią bym się kiedyś wybrał na wspulne fanto-zbieranie:-D Kolego mauser90r do ciebie chyba mam najbliżej około 15km:)Pozdro dla wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze,to tylko wam pozazdrościć wypadów kolego devill!!ja już nie mogę się doczekać kiedy znowu w teren rusze i tylko piszczałkę widze przed oczami!!Z chęcią bym się wybrał kiedyś na wspólny wypad,jak dla mnie im więcej piszczałek tym fajniej i zawesze rażniej:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka wszystkim.jak tam jacku po wypadzie?moze (poczytamy razem) ja z radem swieto mamy 19 lutego mozna opic ten nasz sedziwy wiek;) jeszcze troche czasu mamy bo to za dwa tygodnie jak cos to sms. pozdrawiam piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek po wypadzie spoko człowiek dotleniony jak trzeba i zmęczony przyjemnie ;)
Zdjęcie przedstawia Rada regenerującego baterie w ultrze przy pomocy zapalniczki zabieg odniósł skutek ;)
Robert a może przy weekendzie zawitasz do siedlec spotkać się i pogadać było by miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie