Skocz do zawartości

Zwrot zatrzymanych przedmiotów


Marcin887

Rekomendowane odpowiedzi

pismo do oddziału straży granicznej, najlepiej poleconym, z zapytaniem kiedy zostaną zwrócone przedmioty, załączyć kopię orzeczenia sądu,jak odpowiedzą ze gdzieś daleko napisać ponownie i złożyć skargę motywując że przedmioty pomimo twojego protestu że ich zatrzymanie jest bezzasadne zostały zabrane z twojego domu i w związku z tym oczekujesz odwiezienia przedmiotów do domu ewentualnie przedstaw wstępny kosztorys odbioru osobistego przedmiotów,ale wyszczególnij wszystkie składniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
No i koniec mojej sprawy. Napisałem pismo z prośbą o dastarczenie przedmiotów do placówki SG bliżej mojej miejscowości. Zgodzili się na to i przywiezli. Fakt trochę to trwało. Napracowali się trochę przy mojej sprawie- bron do ekspertyzy, wiatrówka do ekspertyzy, inne duperele typu saletra, wegiel drzewny- oznaczone karteczkami ,,do badań'' nie mówię już że napewno przeglądali każdą z zatrzymanych około 4 tys różnych łusek, naboi deko (niektóre rozcalone- czy aby napewno puste w środku, to tak jak dziecku kupić kinder niespodziankę- ma radochę przy otwieraniu- co jest w środku :)
Ważne że w końcu oddali- było to uciążliwe gdyż nie miałęm swojego komputera (też zabrali) nie miałem broni z której strzelałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie