Skocz do zawartości

Bękarty wojny.


dawwwo1

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem w kinie na tym filmie. I powiem tak.. film jest całkiem inny od tych które poruszają tematykę II wojny. Mi się podobał, jest dobra muzyka wartka akcja i nie konwencjonalny scenariusz. To jest, nie złe rozrywkowe kino. A jestem tylko ciekaw co do fachowości w przygotowaniu szczegółów takich jak chodź by mundury. Ja się na tym nie znam i chętnie posłucham opinii innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten film to mistrzostwo swiata. Nie chodzi o fabułe,scenariusz oraz to czy był smieszny, powazny itd

Chodzi o zabawe Tarantino widzem oraz historią. Ogłądając film mialem odczucie ze ciągle jestem manipulowany. Przy oglądaniu filmów jest cos takiego jak przewidywalność, są momenty że wiemy co moze wydarzyc sie w danej chwili. Tarantino nie pozwala nam na to by odgadywać :) Do tego swietna obsada aktorska, polecam ten film :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Tarantino sie zestarzał .......albo ja ;-))) jego wczesniejsze filmy uwazam za genialne ...chocby Pulp Fiction albo Cztery Pokoje ............ ale Bekarty Wojny mnie rozczarowały, mialem wrazenie pewnej sztucznosci niektórych gagow..... na sile chcialo zrobic, aby bylo zabawnie ... mnie to razi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film naprawdę dobry. Spodziewałem się modnej ostatnio propagandy a tu nic z tego :) Niemcy nie są przedstawieni jako głupie mięso armatnie pchające się pod lufę (Film Duma Narodu" wygląda jak parodia amerykańskich filmów wojennych).
Kupe dobrych nawiązań - niemiecki oficer pewny swej śmierci jak samuraj, fajka Laudy do Sherlocka Holmesa , kopciuszek i co najważniejsze 3 kieliszki ( Niemcy naprawdę tak robią:P)Aldo z południowym imbrowniczym" akcentem.
Do tego dwa razy pokazuje sie Tarantino we własnej osobie ( dla spostrzegawczych). Nie jest to najlepszy film tego reżysera ale ale zawiera parę bardzo fajnych smaczków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie