Skocz do zawartości

Ranny w lesie" - czy ktoś nagrywał?


whatfor

Rekomendowane odpowiedzi

Napisał do mnie Tomek64. Nagrał film, ale nie wie czy da się go gdziekolwiek przesłać... Może więc jeszcze komuś udało się to nagrać? Moja baza filmów wojennych puchnie w oczach i jest tu:
http://chomikuj.pl/whatfor60
Brakuje mi jeszcze ok. 40 polskich filmów, takich, które nie lecą co dwa dni jak Lotna" czy Gdzie jest generał?"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo atalistycny" to ten film nie jest, chociaż miło zobaczyć trochę porządnego lasu w filmie, krajobraz z lat 60 mało jeszcze mało skażony cywilizacją i śmieciami.

Do tego oryginalny Stg-44 plus panterka SS. Stefan Friedman grający partyzanta nosił chyba oryginalny wrap pancerniaków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Że się wtrącę :D
Odnośnie nowego filmu Most to z przyjemnością bym wam pomógł ale niestety mam tak zajebiste łącze z:
Uwaga reklama - Play najszybszy internet - NONSENS !!!
Film ewentualnie można upolować na zagranicznych torrentach.
pozdrawiam Kurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mój ojciec pracował przy tym filmie, opowiadał mi o procesie produkcji wiele ciekawych historii...
Zdjęcia kręcono w okolicy Augustowa. Dla czego tam?
Bo było lato, a na Mazurach sa piękne plenery.
Któregoś dnia do ekipy przyszedł telegram:
Do ekipy Rannego w Dupę - stop - przyjeżdżam w piątek - stop - Hoffmann"
Przyjechał p. Jerzy Hoffmann i skończyło się kilkudniową balangą...

Broń była z łódzkiej filmówki, ta sama, której my używany na naszych inscenizacjach...
Mam jeszcze gdzieś jakieś zdjęcia z planu filmowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chomiku podgląd plików video, to tylko 10 minut - podobnie jak na YT. Resztę, czyli całość, oglądasz jak sobie ściągniesz na twardziela. Nie ściągasz kota w worku - i o to chodzi. Natomiast mp3 odsłuchujesz 100% czasu bez pobierania na swój dysk. Aby pliki ściągać trzeba być chomikiem" [rejestracja to jakieś 10 sekund]. Z chomika film 1,5 godzinny ściąga się jakieś 20 minut. Piosenki - kilka sekund...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie