Skocz do zawartości
  • 0

koncówki?


sordyl10

Pytanie

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

mnie to wygląda na zapalniki lub zakończenia od działka 20 mm FLAK - bez wymiarów to sobie można gdybać i pisać różne głupie teorie :)

na focie są końcówki od FLAK-a. lekko oczyszczone, materiał - aluminium

sprawdź swoje, podczyść je troszkę, podaj wymiary

Napisano
ja użyłem do czyszczenia : wody i płynu do naczyń-wstępne czyszczenie, później delikatnej, miedzianej szczoteczki (może być stalowa - pod warunkiem że jest miękka ! )
Napisano
nie - takie jak moje (parz fotka) - aluminiowe.
poza tym, jeżeli używasz delikatnej szczoteczki miedzianej - może ona pozostawić po sobie nalot na czyszczonym przedmiocie - będzie się świecił jak miedź
przy stalowej nie ma problemu

trzeba czyścić delikatnie i z wyczuciem - łatwo można przesadzić i uzyskać nie ten efekt o który nam chodziło !

PODSTAWA !!! - szczoteczka MUSI być delikatna !!!!

Miedziane szczoteczki często są wykorzystywane do czyszczenia skórzanego obuwia - jak znajdę link to ci zapodam :)
Napisano
http://www.allegro.pl/item707698639_szczotka_szczoteczka_do_nubuk_nubuck_zamsz.html

tu masz link - te są drogie :)
ostatnio kupiłem je po 5 zł w Real-u :) (całe miedziane - te z linku mają dodatek włosia stalowego, ale to nie jest problem)
Napisano
tak jak pisałem ci wcześniej - delikatnie, ostrożnie i z wyczuciem :)

najpierw je po prostu umyj w bieżącej wodzie i wyczyść z grubszego syfu

DO totala : sorrki za ten offtop - wiemy o co kaman z naszym rodzynkiem ??

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie