eljot1974 Posted July 19, 2009 Author Posted July 19, 2009 witammam takie pytanie do kolegów, czy te pfennigi weimarskie sa rzadkie i jaka moze byc ich wartasc?pozdrawiam
ensiferum3 Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 Rzadkie to one za bardzo nie są a co do ich wartości to radzę sprawdzić na All...Pozdrawiam
8total4 Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 nawet jeśli były by coś warte, to w takim stanie i tak są to -IV albo destrukty..Czyściłeś je ?ewidentnie odsłonięte wżery, monety wyczyszczone do gołego mosiądzu..pozdro!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.