Jump to content

tiger81

Forum members
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dzieki za info. Odnośnie stołu mogę tylko stwierdzić, że ktoś w MX ma podobny stół co mój. Być może z tego samego drewna
 2. Kolego, możesz wstawić jakieś foto lub linka. na necie nic nie mogę znaleźć. Znalazłem podobne Luftwaffe ale nie takie. Będę wdzięczny za wszelkie info.
 3. Witam, proszę o pomoc w namierzeniu aluminiowej wpinki. szerokość 32-33mm, wysokość 20-21mm.
 4. daj drugą stronę - kiedyś miałem bardzo podobny guzik
 5. 2, 3 lub 4 feningi scheide munze
 6. 1 moneta: Napisane na niej jest 6 PF BRAN DENB LAND MUNTZ 1706 - i wystarczy to wpisać w google. lub po naszemu 6 feningów ziemi brandenburskiej z 1706r. 2 moneta: Napisane jest: 48 EINEN THALER S M 179X - i wystarczy wpisać w google, lub po naszemu 48 część talara z 179Xr.
 7. a co wy na to: http://odkrywca.pl/miedziana-moneta-zeton,753891.html#753891
 8. Starałem się poważny temat(dla obu stron - Yeti i Damian) z jajem pokazać. :) :) za 2h urlopik ale nie dla Deusa
 9. nic więcej dodać ani ująć. Proszę tylko aby użytkownicy nie pluli na tym forum... nawet na monitor :)
 10. Damian, wychodzi na to, że jest to replika armatki Ludwika XIV. Po tym jak wystawiłeś do identyfikacji, sądzę, że nie zauważyłeś tego po długości lufy, i po stylu obróbki drewna! Przecież niemal każdy ma całe wiaderka replik armat w domu i powinien to wiedzieć a nie zaśmiecać forum takimi pierdołami! To jest forum dla profesjonalistów w swoim fachu i nie wypada byś nie miał czasu na to by wpisać w wyszukiwarkę układu armata + Ludwik XIV". Mam nadzieję, że już więcej nikt nie wystawi o identyfikację na tym forum przedmiotów, które dla co poniektórych znafcuf są stratą czasu i wyrazem lenistwa ze strony laików. Mam nadzieję, że pomogłem Ci w temacie i innym użytkownikom forum na przyszłość.
 11. Nie znam się na monetach rzymskich ale moim zdaniem napisane jest tam lucilla, a google pokazuje: http://www.google.de/search?q=lucilla+coin&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjkxu3E--LMAhUhIMAKHTISAr4Q_AUIBygB&biw=1217&bih=715
×
×
 • Create New...

Important Information