PARAMONOV Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 Witam,dziś na skupie złomu zauważyłem destrukt niemieckiego karabinu maszynowego , bicia posiadał takowe MG 39/4 ,reszta niewiele widoczna,bez lufy-tylko osłona,bez spustu,nieco pokiereszowany.Facet ze skupu chciał 50zł,może z dychę spuści,warto-nie warto? bo się nie znam.pozdrawiam
maxim026 Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 witam swiezego kolege...warto ,pewnie że warto a może ma ten koleszka jeszcze ze 2 albo z jedna tasme to niech ci doda do ceny.potwem na sciane w domu ,fajny eksponat.pozdrawiam i radze jeść śniadani epo zakupie oczy-wiście około 5 rano.
Thomson. Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 Kolego Paramonov pewnie,że warto. W końcu to relikt historii.Bierz śmiało i nie przejmuj się głupimi komentarzami.
PARAMONOV Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 W sumie to dobrze zakonserwować i do ziemi (oczywiście na podwórku u sąsiada -niech czeka na lepsze czasy.a skup u Nas od ósmej...
bartols Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 Maxim026 miał na myśli pewnie to, że jak zjesz śniadanie o 5-tej to zdążysz przed wizytą smutnych o 6-tej - wtedy przynajmniej głodem cię nie wezmą;D.
stg1971 Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 witam czy na pewno mg39 a może 42 lub 34 ,15 zalej oliwą i 2 metry pod powierzchnię gleby .
HU13ERT Posted July 17, 2009 Posted July 17, 2009 MG 39/41 ?? Prototyp?? Całkiem nie moja działka ale chyba warto zrobić cokolwiek przed przerobieniem na żyletki i kaloryfery. Choćby zgłosić do muzeum. ;)Pozdrawiam.H.
PARAMONOV Posted July 17, 2009 Author Posted July 17, 2009 taa,zgłoszę do muzeum..ale jak keerownik skupu dostanie w zawiasach to chyba w całej okolicy będę miał zakaz wstępu na złomowiska:)na razie leży pod płotem do poniedziałku,bo dziś nie dałem rady się z pracy zerwać,a jutro nie czynne.p.s.bartlos,Ja wiem co maxim miał na myśli;)pzdr
bartols Posted July 18, 2009 Posted July 18, 2009 Domyślałem sie, ale ten tekst mnie trochę zmylił: a skup u Nas od ósmej.":D
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.