biały77 Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 Proszę o pomoc w identyfikacji. Przedmiot wykonany ze srebrnej blachy o grubości 0,5 mm. Wysokość 4,5 cm, średnica kulki ok. 3 cm, średnica otworu 1,5 cm. Tylko proszę bez zgadywania :-)
biały77 Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 Wytłoczony wizerunek jakby zamku z trzema basztami, pod spodem napis INNISXILLING lub coś w tym stylu(trudno mi odczytać)
biały77 Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 Na ryrce cztery symbole:Pierwszy-F.N.drugi wygląda jak kwiat, trzeci to lew a czwarty jakby U lub rosyjskie C.
Gruby Rycho Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 Wg mnie wygląda trochu jak gałka od laseczki ( antypki)
biały77 Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 Widok od spodu(lub może góry).Wygląda jakby było to na coś nakładane.
abcd Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 Na okoliczność http://www.antoranz.net/CURIOSA/ZBIOR4/C0410/30-QZD03045_QZD02067_laska(9).HTM
abcd Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 http://www.antoranz.net/CURIOSA/ZBIOR4/C0410/30-QZD03045_QZD02067_laska(9).HTM
Luftlander Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 Zam przedmiot traktuje Royal Inniskilling FusiliersRegimental a wygląda jak gałka od laski (może od oficerskiej trzcinki).
biały77 Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 Dzięki panowie.Jak zwykle nie zawiodłem się na was.Pozdrawiam
8total4 Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 dobrze kombinujesz Luft, to będzie logo angielskiego regimentu, czyli gałka to element jakiejś biżuterii kantynowej..Występowały guziki regimentowe, więc czemu nie inne drobiazgi..pozdro!
Question
biały77
Proszę o pomoc w identyfikacji. Przedmiot wykonany ze srebrnej blachy o grubości 0,5 mm. Wysokość 4,5 cm, średnica kulki ok. 3 cm, średnica otworu 1,5 cm. Tylko proszę bez zgadywania :-)
10 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.