sordyl10 Posted July 15, 2009 Author Posted July 15, 2009 To chyba jest łuska ruska z broni myśliwskiej.
sordyl10 Posted July 15, 2009 Author Posted July 15, 2009 A ko spłonki pisze GEGADO*8,15X45wymiar 4,5cm.
sordyl10 Posted July 15, 2009 Author Posted July 15, 2009 Korsupówkasłużby logistyczne(dawniej: kwatermistrzowskie)
sordyl10 Posted July 15, 2009 Author Posted July 15, 2009 To chyba jest odznaka myśliwska polska jak się nie myle.
wojtek1234321 Posted July 15, 2009 Posted July 15, 2009 To jest znaczek LOP - Liga Ochrony Przyrody.http://www.google.pl/search?hl=pl&q=Liga+Ochrony+Przyrody&btnG=Szukaj+w+Google&lr=&aq=f&oq=
Luftlander Posted July 15, 2009 Posted July 15, 2009 Pierwsza łuska GECADO 8,15x46 produkcji Niemieckiej.http://www.municion.org/8_15x46R/8_15x46R.htm
8total4 Posted July 15, 2009 Posted July 15, 2009 Pytasz o id czy chwalisz się znaleziskami?Po raz enty widzę twoje przedmioty zupełnie nie na temat i w dziale, w którym nie powinno ich być.Nie mówiąc już o tym, ile razy źle tytułowałeś wątki..Czytaj regulamin i poprawnie umieszczaj znaleziska, w przeciwnym razie otrzymasz trzecią kartkę.pozdrawiam!Post został zmieniony ostatnio przez moderatora 8total4 19:27 15-07-2009
sordyl10 Posted July 15, 2009 Author Posted July 15, 2009 Dział to mi inni powiedzieli żebym dał taki a ja się nie chwale tylko pokazuje to co mam.
tyfus Posted July 15, 2009 Posted July 15, 2009 sordyl, a umiesz czytać ???? nie pytam przez złośliwość, ale skoro inni" ci mówili żebyś zapodał tutaj swój topik - to chyba ktoś chciał cię wkręcić , albo też nie zna regulaminu i działów foruma zobacz tutaj co jest :)http://www.odkrywca.pl/forum.php?id_forum=11
woytas Posted July 15, 2009 Posted July 15, 2009 Sordyl jak widac moja lekcja poszla na marne...Dostajesz ostatnie ostrzezenie - potem bedziemy sie musieli pozegnac - ale nie licz na to, ze ja odejde...
seeker Posted July 16, 2009 Posted July 16, 2009 Co się chłopakowi dziwicie. Spójrzcie na kolekcję" pod tą jakże kolorową kolekcją;)Pzdr
sordyl10 Posted July 16, 2009 Author Posted July 16, 2009 Pod tom kolekciom to mojego brata a nie moje
8total4 Posted July 18, 2009 Posted July 18, 2009 Panowie, proszę bez chamstwa i wyzwisk, szczególnie tyczy się to Pana sordyl10..Dziś mam dobry humor, więc obejdzie się tylko na ostrzeżeniu :)pozdrawiam.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.