Jump to content

moje znaleziska


Recommended Posts

Posted
Pytasz o id czy chwalisz się znaleziskami?
Po raz enty widzę twoje przedmioty zupełnie nie na temat i w dziale, w którym nie powinno ich być.
Nie mówiąc już o tym, ile razy źle tytułowałeś wątki..

Czytaj regulamin i poprawnie umieszczaj znaleziska, w przeciwnym razie otrzymasz trzecią kartkę.

pozdrawiam!


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora 8total4 19:27 15-07-2009
Posted
sordyl, a umiesz czytać ???? nie pytam przez złośliwość, ale skoro inni" ci mówili żebyś zapodał tutaj swój topik - to chyba ktoś chciał cię wkręcić , albo też nie zna regulaminu i działów forum

a zobacz tutaj co jest :)

http://www.odkrywca.pl/forum.php?id_forum=11
Posted
Sordyl jak widac moja lekcja poszla na marne...
Dostajesz ostatnie ostrzezenie - potem bedziemy sie musieli pozegnac - ale nie licz na to, ze ja odejde...
Posted
Panowie, proszę bez chamstwa i wyzwisk, szczególnie tyczy się to Pana sordyl10..
Dziś mam dobry humor, więc obejdzie się tylko na ostrzeżeniu :)
pozdrawiam.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
  • Create New...

Important Information