slawekt9 Posted July 13, 2009 Author Posted July 13, 2009 witam czy ktoś pozaje ten przedmiot? wiem tylko, że była to przypinka do czapki. Z góry dziekuje.
8total4 Posted July 13, 2009 Posted July 13, 2009 pruski prawdopodobnie od czapki oficerskiej.http://www.germanmilitaria.com/Imperial/photos/G007358.htmlpozdro!
slawekt9 Posted July 13, 2009 Author Posted July 13, 2009 dzeki podobne jak z linku terz pośadam pozdrawiam
slawekt9 Posted July 14, 2009 Author Posted July 14, 2009 witam te bączki ktos poznaje sa pruskie i oznaczaja stopień prawdopodobnie;] moze ktos poda wiecej informacji z góry dziękuję
slawekt9 Posted July 14, 2009 Author Posted July 14, 2009 na temat tych rzeczy nic mi nie wiadomo proszę o pomoc
Question
slawekt9
witam czy ktoś pozaje ten przedmiot? wiem tylko, że była to przypinka do czapki. Z góry dziekuje.
8 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.