Witam. Jestem tu nowym uzytkownikiem. Od niedawna posiadam wykrywacz nic ciekawego nie znalazłem oprócz łusek i kilku naboi az do dzis... prosze o pomoc w zidentfikowaniu tego medalionu, widnieje na nim napis VIVAT ANARCHIA i znajduje sie 8- małych gwiazdek.
Question
lukasz-89-899
Witam. Jestem tu nowym uzytkownikiem. Od niedawna posiadam wykrywacz nic ciekawego nie znalazłem oprócz łusek i kilku naboi az do dzis... prosze o pomoc w zidentfikowaniu tego medalionu, widnieje na nim napis VIVAT ANARCHIA i znajduje sie 8- małych gwiazdek.
6 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.