Jump to content

Początek


Recommended Posts

Posted
Witam.
Sprzęt doszedł, chęci są, więc wyruszyłem do lasu. Nie miałem pojęcia czy coś tam było, lecz coś znalazłem. Mam nadzieję, że ktoś określi co tam się działo.
Posted
2/3 - polski guzik cynkowy z lat `20 dla szeregowych.
4/5 - także polski - wz.1919

guziki te były uzywane przez WP w `39r.
pozdrawiam!
Posted
podpucha i tyle nie wierze po prostu i tyle chyba ze się chodzi wokół piaskownicy i to nawet tu coś wylezie nawet na chińskim wykrywaczu
Posted
Rutus PROxima.
Miejsce dzisiaj odwiedzę bo akurat skończyłem wcześniej pracę i deszcz nie leje, a to znalazłem na obrzeżach lasu. Widziałem okop, zobaczę co tam będzie.
Posted
wbrew pozorom trafić guzik na pobojowisku to nie jest łatwa rzecz..
p.s. wz.19 w takim stanie wychodzą naprawdę bardzo rzadko..
pilnuj go, bo jest ich coraz mniej, a większość rozpada się w palcach.
pozdro!
Posted
Adam_ daj zdjęcie z fleszem albo po prostu napisz co jest na tych łuskach nabite bo mimo szczerych chęci nie udało mi się ich rozczytać :) A jeśli sam masz ochotę szukać to ta strona powinna Ci pomóc : http://www.luski.poszukiwania.pl/ .

Pzdr

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information