Luftlander Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 Dla porównania...http://book.ua-ru.com/2.0.Cavalry/2.4.Hussar/2.4.2/1.php
seroczyn Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 Dzięki bardzo. W rzeczywistości jest naprawdę ładny...
danieloff Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 Czy to Twoje własne trafienie? Jeżeli tak, to chylę czoła, odznaka pułkowa to marzenie chyba każdego poszukiwacza, przepiękny, gratuluję!
seroczyn Posted July 9, 2009 Author Posted July 9, 2009 Teraz spróbuję tylko znaleźć trochę informacji na temat tego pułku i będzie komplet historyczny.
coriolan Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 http://regiment.ru/reg/III/c/1/1.htmMożesz zignorować ew.ostrzeżnie Google,chyba że nie masz odpowiedniego programu
coriolan Posted July 9, 2009 Posted July 9, 2009 Nie, w ciągu ostatnich 90 dni w tej witrynie nie znajdowało się złośliwe oprogramowanie."
seroczyn Posted July 8, 2009 Author Posted July 8, 2009 Dałem trochę mylący tytuł. Miałem na myśli krzyż za czasów Mikołaja II.
Question
seroczyn
Jakiego pułku ten krzyż?
13 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.