Skocz do zawartości

Hełm M40 - rekonstrukcja


Hermanos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Se bym kupił gdyby mnie było stać. A na poważnie mam kilka hełmów i chciał bym mieć je z dekalami różnych formacji, a że na pierwszy ogień poszło ss? Jest jakaś poprawna politycznie lista kolejności? Ten będzie heer. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hermanoos , po 1940 wszystkie formacje mundurowe w raichu podlegały pod ss , policja , straż pożarna, luftschutz. SS gwardia hitlera to dobra pozycja ale trochę przeterminowana", nie wszystko ujmuje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nota bene staram się złomy na miejscu znalezione odtwarzać zgodnie z historią...Jestem z Oświęcimia więc u nas głównie ss ew. policja, ew luftwaffe, pare bateri 88-tek, jednostek heer u nas nie było.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w Podrzeczu koło Gostynia na tym zlocie i chciałem kupić fasunek za 100zł. ale akurat mojego rozmiaru nie było :(.

Kalkomanie już w drodze!!!

Nie wiem jeszcze co z nitami. Czy zostawić, czy kupić za 20zł?

Herman.

Ps. Jeśli kalkomanie dojdą na poniedziałek to dam foty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herman - kalki bardzo ładnie wyszły, szkoda tylko że od razu nie pomalowałeś go matem...

Co do fasunku to mam taki, i na razie spisuje się bez zarzutu. Jedyna wada to taka, że nie ma otworów na nity w blasze, trzeba wywiercić samemu. Ogółem, na razie bardzo dobrze.

PS. Hełmik super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie