Skocz do zawartości

Hełm M40 - rekonstrukcja


Hermanos

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli kupować ten fasunek?

A z hełmu faktycznie jestem dumny bo to mój pierwszy i na pewno nie ostatni! To doświadczenie które przy nim zdobyłem pozwoli mi w przyszłości zaoszczedzić dużo kasy, bardzo dużo czasu i bardzobardzo dużo nerwów!

Herman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Jest fasunek, ale niestety było to jedno wielkie rozczarowanie! NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z FASUNKAMI NIEMIECKIMI!!!
80% winy biorę na siebie bo spodziewałem się jakiejś kiepskiej atrapy - ale mimo wszystko atrapy. TO NAWET NIE STARA SIĘ NAŚLADOWAĆ NIEMIECKICH FASUNKÓW. Jeśli zdecyduję się sprzedawać mój hełm to go zostawię ale jeśli nie to kupię jakiś normalny fasunek, bo z takim wstyd się pokazać. Ale mimo wszystko po wielu minutach walki udało mi się go zamocować i jak będzie czas i ochota to dam foty.

Herman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, oczywiście że nie ale na zdjęciach nie widać, że to aż taka tandeta. Ale jak napisałem - 80% winy biore na siebie za moją głupotę. następnym razem 2 razy pomyślę... Ale chyba go i tak sprzedam (hełm) bo potrzebuję kasy. Zamierzam uzbierać radziecki mundur.

Tylko mogłaby szanowna pani sprzedawczyni nie pisać, że Doskonale nadaje się do adaptacji w hełmach niemieckich" bo to nie prawda.

Herman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie