pitta Posted July 3, 2009 Author Posted July 3, 2009 Proszę o informację czy orzełek jest autentyczny.
Swiety82 Posted July 3, 2009 Posted July 3, 2009 Polecam lekturę:http://www.odkrywca.pl/kazdy-ma-to-przeczytac-przed-dodaniem-tematu-,654705.html#654705http://www.odkrywca.pl/zanim-dodasz-przedmiot-do-identyfikacji-przeczytaj,636206.html#636206Nowy temat zakładasz klikając po lewej napis Kliknij tutaj aby dodać nowy wątek-temat" , jak go nie widzisz to naciśnij CTRL+F i wpisz to co napisałem i kliknij wyszukaj.Następnie wklejasz zdjęcie max 800x600-klikasz załaduj zdjęcie, potem jak ujrzysz miniaturkę fotki to wpisujesz temat wątku i tekst w pole tekstowe, na koniec klikasz Wyślij.Pamiętaj o poprawnej nazwie wątku-inaczej temat idzie do kosza z automatu.Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Swiety82 15:48 03-07-2009
Question
pitta
Proszę o informację czy orzełek jest autentyczny.
7 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.