vipiusz Posted July 2, 2009 Author Posted July 2, 2009 Czy ktoś z Was próbował szukać szwedzkich zdobyczy pod Kliszowem? Zostawionych, zakopanych po bitwie, po które wracano dwa razy. Pierwszy raz ponoć z powodzneiem a drugio nie... pzdr.
pomsee Posted July 2, 2009 Posted July 2, 2009 Tutaj jest trochę na ten temat:http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=230883#448173I tutaj podobny temat:http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=9580#9888Post został zmieniony ostatnio przez moderatora pomsee 13:57 02-07-2009
8total4 Posted July 5, 2009 Posted July 5, 2009 generalnie nie polecam, szeroko pojęte stanowisko archeo..wiem ze sporo ludzi miało kłopoty za to pobojowisko".pozdro!
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.