revolt Posted June 30, 2009 Author Posted June 30, 2009 Od czego może być ta korbka? znaleziona pod Iłżą, okucia mosiężne.
revolt Posted July 2, 2009 Author Posted July 2, 2009 Korbka po oczyszczeniu nie wygląda lepiej od tej na fotach. Brak widocznych bić. okucia mosiężne dało się wymontowac.
vis1939 Posted September 5, 2011 Posted September 5, 2011 Odgrzewam kotleta.Trafiłem identyczny również pod Iłżą,jest to germański wycior kątowy do czyszczenia komory nabojowej - MG08,MG 08/15.
PATRON Posted July 2, 2009 Posted July 2, 2009 to jak dla mnie nie jest to ani wz 30 ani 08/15...ja się pooddaję PATRON
revolt Posted June 30, 2009 Author Posted June 30, 2009 Od czego może być ta korbka? znaleziona pod Iłżą, okucia mosiężne.
revolt Posted July 1, 2009 Author Posted July 1, 2009 siema a masz może fotkę lub rysunek tego wyciora?
PATRON Posted July 1, 2009 Posted July 1, 2009 od wz 30 lub 08/15 szukaj sygnatur., nie pasuje mi tylko że chyba sam wycior jest stalowy a powinien być mosiądz ale nie wiem czy to nie zdjęcie kłamie" daj foto po oczyszczeniupzdr PATRON
revolt Posted July 1, 2009 Author Posted July 1, 2009 mosiężne są tylko okucia korbki ,całość stalowa.
Question
revolt
11 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.