Graudenz 18 Posted June 29, 2009 Author Posted June 29, 2009 Proszę o identyfikację tego guzika, nigdy z takim się nie spotkałem jest bardzo wypukły, w jakim miejscy na mundurze był noszony?
Graudenz 18 Posted June 29, 2009 Author Posted June 29, 2009 Mogę to być klamerki od paska który znajdował się na pickelhaube?Wysokość 21 mmSzerokość 20 mm
8total4 Posted June 29, 2009 Posted June 29, 2009 guzik z lat `20 bodaj nieregulaminowy..wzorowany budową na guzikach francuskich i Błękitnej Armii, orzeł typowy dla lat `20.pozdro!
Sobiepan Posted June 29, 2009 Posted June 29, 2009 http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=653838#861020Taki sam mi niedawno wyskoczył, czy Twój to calak? Bardzo delikatne te guziki.
Graudenz 18 Posted June 29, 2009 Author Posted June 29, 2009 Calak to był. stalowy środek tylko że się wykruszył
SZZ Posted July 1, 2009 Posted July 1, 2009 Guzik z orłem jest od munduru funkcjonariusza Policji Państwowej z okresu XX międzywojennego.Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.