Skocz do zawartości

Nazywam sie Zacharski


woytas

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kupilem i powiem: - dawno nie czytalem tak dobrze napisanych wspomnien.
Wiem, ze ksiazka zawiera mnostwo niedomowien i manipulacji - jak to w ksiazkach o wywiadach bywa - ale warto kupic
Udalo mi sie wczoraj w nocy lyknac 3/4 - dzisiaj reszta.
Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie dziennik.pl są kolorowe zdjęcia z książki Zacharskiego - z wymiany agentów na moście berlińskim.

Warto przejrzeć adres - zanim moderator pommes frites" znowu mnie ocenzuruje

Książkę oczywiście nabędę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ksiazke wchlonałem w 3 dni. Jest to uszczegolowienie filmu wyprod. przez TVN. Zacharski jest postacia kontrowersyjna ogolnie mowiac, nie chce go oceniac osobiscie. Uwazany jest za wielkiego patriote. Tylko co z tego, skoro reszte zycia musi spedzac na emigracji? W Polsce nie ma miejsca dla patriotów. Kosciuszko tez byl wielkim patriota i chcial i robil dla Polski duzo a osiadl i zmarl wsrod obcych ludzi na emigracji. Juz chyba tak jest ze dla jednych czlowiek taki jak Zacharski jest bohaterem ale tez sa i tacy ktorym sie swoja dzialalnoscia - nie tylko szpiegowska - naraził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calosc podzielibym na 2 czesci - pierwsza do momentu aresztowania i powiedzmy poczatku procesu - bardzo fajna, dynamiczna - normalnie Ludlum :)
A druga to juz sama wymiana - jakos tak napisana chaotycznie, czasami podajace sprzeczne informacje, haos itp - na szczescie to kilkanascie stron i nie psuje bardzo wrazen z czesci 1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie