Skocz do zawartości

Kontrwywiad RP 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Wulfgar- wierzę ( w coś trzeba ), że ironizujesz. Choć mam świadomość, że moralność Kalego jest bardzo popularna w pewnych kręgach. Są wyroki sprawiedliwe i te złe- wydane przez zawisłe sądy.

A słyszałeś o przeprosinach dla Jana Sieńki tudzież:

Minister Obrony Narodowej działając w imieniu Skarbu Państwa przeprasza Pana Jana Wejcherta, Pana Mariusza Waltera i grupę ITI (...) za naruszenie ich dóbr osobistych poprzez zamieszczenie w raporcie przewodniczącego Komisji Weryfikacyjnej opublikowanym w Monitorze Polskim nr 11 z dnia 16.02.2007 r. nieuprawnionych, krzywdzących i podważających wiarygodność biznesową informacji o tym, iż Pan Jan Wejchert, Pan Mariusz Walter i grupa ITI (...), współpracowali z wojskowymi służbami PRL i brali udział w plasowaniu agentury wywiadu wojskowego PRL w krajach Zachodniej Europy oraz w finansowaniu takiej agentury. Minister Obrony Narodowej wyraża głębokie ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i te przeprosiny sa dla mnie jak wyrocznia.Liczę na kolejneprzeprosiny" MON. Jak juz Mon przeprosił to znaczy ze sprawy nie było i basta!. Kiedyś byli tacy co przepraszali" za tych z Radomia w 76 r. . A co do naszych Sądów w ogolności to mam o nich tak mierne zdanie jak wiekszosc społeczeństwa co wynika z badań. Ale niech kazdy pozostanie przy swoim...wyrazam głebokie ubolewanie ale mam inne zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo, oczywiście.

Czyli jest tak- większość pracowników WSI to agenci imperium, sądy zależne od widzimisie politycznego, członkowie partii innej niż jedyna prawdziwa to nie są patrioci ( delikatnie pisząc ), spiski-afery-cuda wianki. Normalnie Mordor, Sodoma, Gomora to raj w porównaniu do III RP ( no i IV, jak Ją ogłoszą ).

Tylko Ty i Macierewicz ( i Jego kamanda ) ostatni sprawiedliwi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzo racji ty przytoczyłes w tej wyliczance aczkolwiek nie do końca ale pozostań przy swej interpretacji. A jaka to partia jedyna i prawidziwa" bo nie wiem? PIS , PO czy SLD? aha i jeszcze nie było nic o Rydzyku. to musi sie pojawic. Dajmy juz spokój to do niczego nie prowadzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlfgar już kiedyś pisałem na ten temat, nawet komuniści po dojściu do władzy w Rosji nie zniszczyli wywiadu i kontrwywiadu carskiego tylko go przejęła!!! P. Macierewicz tak się nadawał na te role jak ja na szkoleniowca drużyny piłkarskiej!!!!
Wiem ze było paru ( parunastu ) ludzi którzy zdradzili, współpracowali z światkiem przestępczym, ale niestety to jest cena zmiany ustroju, bez zmiany układu wewnątrz służb specjalnych który dopiero teraz się dokonuje po 20 latach. Gdy młoda kadra zaczyna przejmować stery.
Dla mnie to co sie stało, czyli raport Macierewicza to było najwieksze zło jakie mogło spotkać Polskie słuzby specjalne
JAKIE KOLWIEK SŁUZBY SPECJALNE TEGO KRAJU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie