dudzin Napisano 1 Maj 2009 Autor Napisano 1 Maj 2009 Prosiłbym o wszelkie info na temat tej łyżeczki. Znaleziona jeszcze w latach na terenie dawnych koszar. Z tyłu dwie sygntury, które zamieszczam poniżej.
8total4 Napisano 2 Maj 2009 Napisano 2 Maj 2009 mała poprawka.oczywiscie odbiory i punce wojskowe posiadały sztućce, które były używane regulaminowo przez WP.oczywiscie normalną sprawą był zapewne fakt występowania sztućców drogich, znanych producentów - nieregulaminowo, w kantynach, kasynach, czy nawet prywatnie u oficerów i podoficerów.pozdro!
dudzin Napisano 1 Maj 2009 Autor Napisano 1 Maj 2009 Czerwień to odbicie ściany. Może i powszechny badziew, ale znaleziona w miejscu stacjonowania 9 psk, tak więc dla nas jest bezcenna.
dudzin Napisano 1 Maj 2009 Autor Napisano 1 Maj 2009 Prosiłbym o wszelkie info na temat tej łyżeczki. Znaleziona jeszcze w latach na terenie dawnych koszar. Z tyłu dwie sygntury, które zamieszczam poniżej.
8total4 Napisano 1 Maj 2009 Napisano 1 Maj 2009 ta czerwień wychodzi spod powlekania, czy jest odbiciem czegoś z otoczenia?BM to oznaczenie polskie = Biały Metal.Stosowane w Międzywojniu do oznaczania przedmiotów platerowanych, alpakowych itp.pozdro!
Pytanie
dudzin
Prosiłbym o wszelkie info na temat tej łyżeczki. Znaleziona jeszcze w latach na terenie dawnych koszar. Z tyłu dwie sygntury, które zamieszczam poniżej.
8 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.