Skocz do zawartości

RDPG-wiosna'09


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

1 pf
To z mojej strony na tyle.

Teraz prośba do kolegi Estachos78 zachęcam do utworzenia swojego wątku w naszych odkryciach i tam pokazywania swoich odkryć, w wątku tym pokazujemy fanciki jakie wyskakują naszej ekipie, wklejanie większej ilości fotek fantów kogoś z poza ekipy robi tutaj śmietnik i za jakiś czas trudno będzie się połapać co jest kogo!!

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. zapomniałem wkleić link do pierwszej monetki może się ktoś wypowie mam bardzo różne informacje co do ceny tej monetki raz kosztuje 2$(co prawda nie ten rocznik), a mój rocznik jak tutaj:
http://www.subito.it/rarissima-moneta-10-centesimi-di-lire-1939-napoli-5457821.htm

pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ja tak od razu się wkleiłem " a nawet się nie przywitałem :(
widzisz Maciku jaka świnka ze mnie :D
Witam
Po krótce imię Grzegorz od nie dawna zarażony przez Macika nowym hobby za jego zezwoleniem mogłem dołączyć do tak szacownego grona poszukiwaczy co powyższym już uczyniłem powyżej wstawię również fotki z piątkowego poszukiwania nie wiem jak to się stało że te się tu nie pokazały.
Mam nadzieje że nikt nie będzie miał jakiejś urazy do mojego kolegi Macika i będzie nam się milo poszukiwało historii w ziemi.
Pozdrawiam
Estachos78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu brak jakichkolwiek bić i napisów,czy to może oznaczać że masówka dla szeregowców?-bo nie podejrzewam że to jakaś tandetna kopia :)
Reszta znajdek gdzieś mi się zawieruszyła w domu i nawet zdjęć nie mogę zrobić-jak się odnajdą powtórnie to wrzucę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki Maciek ostatnio kosimy te same fanty , moja z przed zimy z gleby nie tak okazała jak twoja
a ten tuning to podejrzewam że nie ruski tylko nasz swojsko-chłopski .
moja wywalona pewnie z gnojówką na pole które teraz jest ugorem
darz dół !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie