Jump to content

co kupić córce na plażę


1szybki

Recommended Posts

Dodam, że wydatek rzędu 600 - 700 zł, co może się wydawać dużo, ale w ogólnym rozrachunku o wiele lepsze niż kupienie bezużytecznego chińskiego MD za 200 - 500 zł. Nie podaję konkretnego modelu i firmy, zrobią to inni.
Link to comment
Share on other sites

kanarek za ciężki-sprawdzone
MD- bez komentaża
BH junior-no chyba najrozsądniejsza propozycja
będę się musiał bliżej przyjżeć
chyba jakąś regulację czułości ma? co by nie kopała każdego skraweczka foli alu
Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś tu wyobraził sobie 6-letnie dziecko z kanarkiem?
Najlepszym wykrywaczem będzie taki, który się jej nie znudzi czyli żaden. Rozsądnym wykrywaczem będzie wykrywacz zabawkowy, którego nie będzie żal potem upchnąć gdzieś w garażu.
Link to comment
Share on other sites

Witam dobrym rozwiązaniem będzie wykrywacz typu PI z ekranowaną cewką 20 stką. Nie męczy ręki jak kanarek nie trzeba machać sondą. A i wyniki są zadowalające tylko trzeba, co jakiś czas nastroić. Brak dyskryminacji ale na kolorze inaczej śpiewa niż na feromagnetyku kwestja wprawy wsłuchania się. Jest lekki i cena przystepna około 200 zł max. Pozdrawiam.
Link to comment
Share on other sites

Raned przy kazdej okazji lubisz dokopać F2 ;) Sam go mam dlatego na to zwracam uwagę, jest podobny do Discovery 1100 ale różni się jednak, tam o ile pamiętam jest 3 ikony dyskryminacji w F2 - 8, zasieg podany przez producenta tamtego na monetę 15 cm pewnie w powietrzu, mój w gruncie przekroczył 20 cm tam cewka tez jest mniejsza ... ;)
Link to comment
Share on other sites

melich, o ile pamiętam nigdy wcześniej nie wypowiadałem się na temat F2, ale jest to ta sama firma, te same części a wykrywacze różnią się tylko szczegółami zaprojektowania. Masz świetny wykrywacz, o co więc Ci chodzi?
Link to comment
Share on other sites

Ace na plaże jest najlepszy. Przede wszystkim ten gong i wiadomo, co kolorek i okrąglutki z reguły, wiec monetka. Elektronika jest leciutka, cewka nie bardzo, ale najwięcej waży rurka więc może wymienić na jakąś z pcv i tak być musiał pewnie skrócić.
Link to comment
Share on other sites

Kolega napisał przecież wyraźnie, że kanarek odpada ze względu na ciężar.. Proponuję Tesoro Amigo - leciuteńki, prosty jak drut w obsłudze i świetna dyskryma. Dzieciom bardzo się podoba - sprawdzone! Na suchy piaseczek będzie jak znalazł:)

Pozdrawiam

VW
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information