Skocz do zawartości

alternatywa dla x-terry 70


marekssa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Rozumiem ,że Kol.chodzi o coś porównywalnego za mniejsze pieniądze.Jeśli tak,to wg.mnie nie ma takiego sprzętu ponieważ nie przypominam sobie innej wykrywki o tak dobrej ergonomii,małej wadze,niskim zapotrzebowaniu na energię,a przy tym dużej żywotności na jednym komlpecie,mnogości ustawień,łatwej obsłudze,a przy tym niezawodności i dobrych osiągach.Oczywiście to tylko moje zdanie i pewnie znajdą się przeciwnicy tej tezy(szczególnie ci,którz X-70 nie mieli w ręce,albo mieli tylko do potrzymania :) ).Wg.mnie jeśli się myśli o zaletach X-70,to trzeba ją nabyć lub wydać jeszcze więcej,co wcale nie musi oznaczać,że lepiej :).Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol.seeker doskonale mnie wyręczył, ale aby nie być posądzanym o klapy na oczach wymienię jeszcze kilka:
White's: Matrix M6, MXT, Prizm 6T
XP: Adventis, G MAXX II, Gold MAXX Power
Garrett: GTP 1350, GTI 1500
First Texas: F5, F70, T2, Gamma 6000, Omega 8000
C-Scope: 5MX, R1
Minelab: Sovereign Elite i GT oraz Quattro MP
Z Tesoro dorzuciłbym jeszcze: Lobo SuperTRAQ, Tejon i Cortes
Znalazłoby się jeszcze kilkanaście a nawet kilkadziesiąt innych wykrywaczy, które świetnie nadawały by się do tego zadania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiająco nieetyczne jest forsowanie X-Terry 70 za wszelką cenę, po trupach nie dając żadnej alternatywy.
Z takim np. MXT można śmigać nawet po MtEvereście i zbierać sreberka po zdobywcach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raned - ja w przeciwieństwie do Ciebie mogę sobie pozwolić na komfort swobodnego pisania o sprzętach które uważam za dobre. Nie muszę nikomu nic forsować, bo nie muszę się martwić ile wykrywaczy sprzedam danego miesiąca. Używałem (i używam) niemal wszystkich wykrywaczy dostępnych na rynku i przez lata poszukiwań wyrobiłem sobie swoje zdanie. X70 nie jest wykrywaczem dla wszystkich, ale jest według mnie jednym z najlepszych sprzętów, jakie do tej pory wyprodukowano. Swoje rekomendacje dostosowuję zawsze do pytającego - jego wymagań i doświadczenia. Bardzo często rekomenduję też Twoje Tesoro, bo mam gdzieś polskie piekiełko dilersko/sklepowo/forumowe i wzajemne układy i układziki. Jeśli coś jest dobre to o tym piszę, nie zastanawiając się czy lubię czy nie lubię danego dilera czy dystrybutora. Dla kolegi marekssa X70 będzie świetnym wyborem, ale to tylko moje zdanie. Ty możesz rekomendować mu coś innego, ale rób to nie obrażając inteligencji jego czy innych poszukiwaczy.

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie