Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące fischer f2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam!! Czy ktoś z Was urzywał 9 woltowych akumulatorków phillipsa mają one pojemność 170mAh?? Jeżeli tak to na jak długo można było szukać na jednym ładowaniu?? Ja od dwuch lat mam Fishera F2 i prędzej urzywałem aku fujiicel, ale spuchły i wykrywacz przestał na nich działać.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Myślę że w tej kwestii fisherek nie różni się od innych wykrywek-ja nie używam osłony i wszystko jest ok chociaż sprzęt po ponad 2 latach eksploatacji jest lekko zdezelowany(ale elektronika działa bez zarzutu)...
ps:odpowiadam koledze procederowi na post powyżej-apsolótnie nie órzywaj tyh akómólatorkuw filipsa-tesz póhno
pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
witam. Zastanawiam sie nad kupnem sondy 11 28cm od fishera f4, oczywiscie w celu ulepszenia swojej f2i. Co myslicie o tym? Moze ktos ma takze taka cewke? prosze o opinie. A i kwestia ceny:p ile moze kosztowac nowa cewka F4 11" a ile uzywka? pozdrawiam escewu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do akumulatorów 9V i nie tylko godne polecenia są firmy Batimex , Energizer - z tymi miałem przyjemność pracować.

Odradzam Maxxcell, Camelion (pomimo że niektórzy polecają), wszelki marketowy shit i inne wynalazki których nazw firm nie dane było nam słyszeć nigdy w życiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
popieram wybór, osobiscie jestem na etapie przesiadki z F2 na MXT mysle. Tylko dreczy mnie pytanie czy MXT Pro czy wystarczy Mxt 300, i oczywiscie cewki 9,5 czy raczej 12'. Moze jednak Safari :-) Fundusze sa ale moze warto by bylo przeznaczyc je na cos innego lub na kogos innego, a sprzet wybrac optymalny zblizony do ideału" pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wykrywa, kilka sreberek wyszło na takich ustawieniach, nawet te małe" pokazuje normalnie. Zrób mały test w domu, jeśli masz możliwość oczywiście. Czasami nawet kiedy kwadracik foil jest wycięty, to pomimo tego wykrywa większe skrawki folii aluminiowej.
Dzisiaj stałem się ofiarą tanich baterii (sam sobie jestem winien, chciałem zaoszczędzić i kupiłem jakiś tani szajs" za 3.50. Kupiłem je ponieważ jeden z akumulatorków uległ urazowi mechanicznemu ). Wychodzę na poletko monetkonośne" włączam wykrywkę i ... dyskoteka przy każdym poruszeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie