Skocz do zawartości

włodawa / lasy pod włodawą


topik_2006

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
tak DSZK-a ma 12,7 ale winet napisał chyba?? . więc domysły ,tam stało ich kilka i pukali no kaczek ;), może kolega winet ma fotke łuseczki , a jak nie to miożna wstawic tak pogladowo od Dszk-a itp wielokalibrowych sowieckich i nietylko do 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już nie będe spał po nocach przez tą łuske. Jak tylko wróce do domciu to tam pojade i dokładniej sprawdze miejsce. Łuska pewnie leży tam gdzie ją zostawiłem więc sprawdze ją i dam znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie kącik towarzyski :D
Jak tak dalej pójdzie to armie szperaczy zrobimy :)
i połaciami lasy będziemy przeszukiwać :)

A może ktoś by zaproponował pomysł gdzie szukać :)
Jak co pisać do mnie ekipę zbieram mamy pewne pomysły ale jeśli ktoś ma coś ciekawego do wniesienia i się w ten sposób przyłączyć to zapraszam :)
W tytule prywatnego piszcie <odkrywca i miejscowość z jakiej jesteście>

Można złożyć ekipę co by coś zdziałała a nie tylko szperała aby tylko znaleźć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego kubalament, niestety, ale takie pomysły nie spadną Ci z nieba, czasami trzeba wsiąść do samochodu i przejechać dziesiątki albo i setki kilometrów, spalić cały zbiornik paliwa, wytłuc auto po polnych i leśnych drogach, zdeptać niejedną parę butów i poświęcić kilka weekendów, aby trafić to wymarzone ciekawe miejsce". A Ty chciałbyś gotowy pomysł, jak w hipermarkecie:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez miesiąc jak były mrozy to tyle miejscówek sobie wytypoważem na podstawie starych map i informacji z różnych źródeł, że aby to dokładnie przeczesać to latami trzeba by było łazić. A jaki to problem jest ze śniegiem ? mi on w niczym nie przeszkadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n apoczatek tak. zapraszam nad Jezioro.Białe koło a raczej nad Okuninka ,wycieczke do Sobiboru (bo wary) potem wieczór na karpika albo przy grilu plus PALIKOTOWSKI wyrób 40% omówienie map i zasad porusznia sie w wytyczonym terenie i rano na wypad w okoliczne lasy( aaaaaa jest ich i to sporo) i działo sie sporo. materiał do poczytania . to .
historia BCH na terenie włodawskim . ciekawe opowieśći a raczej opisy z 44.
na tenat 39 ..... to wteren a warto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas powstania styczniowego pod miejscowością Kosyń była jakaś potyczka. Skąd oddziały polskiej kawalerii pod dowództwem Ejtmichowicza, wycofały się na Hańsk i Osowę gdzie starły się z oddziałem jazdy rosyjskiej.
W sumie za dużo miejscówek nie znam, natomiast wybranie się większą grupą do Sobiboru jest trochę ryzykowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie