Skocz do zawartości

S.T.A.L.K.E.R.


wino39

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 weeks later...
Ja natomiast mam problem, robię sobie misje tam gdzie jest ta arena do walki z innymi stalkerami, i potem robiąc misje co musze uratować jakiegoś typka z kryjówki bandytów gra albo się zawiesza od razu albo łapie ostre lagi i dopiero potem, kiedy zapisałem ją przed momentem zawieszania się, to podczas wczytywania save'a zacina się i nic, a długo ładować się na pewno nie ładuje bo ładowała się 10 min maks przedtem, a tak minut 15, 20 i nic, wisi tak jak wisiała. Co jest? Coś z crackiem?

PozdrO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System operacyjny Windows XP SP2 / 2000 SP4
Procesor Intel Pentium 4 2GHz lub AMD XP 2200+
512MB RAM
128MB Karta graficzna zgodna z DirectX 9.0 i wpierająca technologię pixel i vertex shader 2.0
(GeForce 5700 lub Radeon 9600)
Karta muzyczna zgodna z DirectX 9.0
10GB wolnego miejsca na dysku twardym
Napęd DVD-ROM x8
oto wtmagania sprzętowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Cień Czarnobyla - przeszedłem i powiem że zaklończebie nawet dobre, zależne od tego co się robiło wcześniej.

Czyste niebo - skłania do kombinowania przez częste anomalie i dodatkowe emisje. Tez juz przeszedłem ;)

Zew Prypeci - właśnie walczę ;) i powiem że można się p[rzyzwyczaić do anomalii i emisji, ale co widzę z nowum to kombinujące mutanty".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 years later...
Ta gra ma niesamowity klimat. Gram na razie w pierwszą część, W cieniu Czarnobyla". Muszę zdobyć jeszcze dwie części Czyste niebo" i ew Prypeci". Fabuła i grafika są dobre. Jeżeli ktoś był w zonie to może porównać. Gra jest realna, ma dużo wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie