Skocz do zawartości

Hilfe... !!!


LEWY

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy angażowali dzieci w wojnę - vide Lwowskie Orlęta, tudzież Powstańcy Warszawscy.
Tu Niemcy nic nowego nie wymyślli... zaczęto na front wysyłać młodzież z Hitler Jugend pod sam koniec wojny.
Te dwa zdjęcia 14 letniego Wilhelma Hubnera - pierwsze z marca 45 zrobione w Lubaniu, drgie z kwietnia z Berlina doskonale dowodzi że do końca wojny Niemcy stracili na froncie wszystkich zdolnych nosić broń-więc zarazem tych którzy gnębili podbite narody Europy.Zostali tylko ci , którzy z wojną nie mieli nic wspólnego.I tych dotkneła zemsta Polaków.Ci ludzie przeżyli niezasłużone piekło, jak ktoś to neguje bądź co gorsza popiera jest debilem i zboczeńcem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny Willy, mimo ze w 45 roku był w Lubaniu i potem przy obronie Berlina to on nie miał nic z wojna wspólnego? Pewnie panzerfaust którego używał to atrapa i naboje które strzelał do wroga w ziemie poszły, a biedny Willy nikogo nie zabił, a szkoda, bo podobno bardzo chiał...

Zwierzęcą zemsta Polaków, tych potworów (ja jestem jednym z nich:), nieporównywalnie większą i tysiąc razy krwawsza od szkód które szlachetny naród niemiecki przypadkiem wywarł na tym untermenshach bo chciał zatrzymać bolszewików przed atakiem na Europę...

A ja po cichu zawsze wiedziałem ze jestem zboczeńcem (tak mi zawsze moje niemieckie kochanki mówiły) ale jeszcze nigdy nie słyszałem tego od faceta, ale teraz po cichu mogę dołączyć ta myśl do wszystkich innych które tak bardzo mnie nurtują kiedy siedzę w mojej sławojce i oddalam wczorajszy obiad....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo bronić swojego domu, nawet dzieci. Wg mnie jednak inaczej wygląda to prawo dla napadniętego, a inaczej dla kogoś, kto najpierw napadł, a potem każe swoim dzieciom walczyć.
Czy ktoś jeszcze, oprócz Niemców pod koniec wojny, wpadł na pomysł przymusowego wcielania dzieci i starców do formacji militarnych? I czy w takim przypadku można mówić o bohaterstwie wcielonego, kiedy zniszczy " czołgów? Czy w takim razie bohaterami są wcielani przymusowo do Wermachtu Ślązacy pochodzenia polskiego?
Jak według Was powinna wyglądać, skoro już następuje, akcja wysiedlenia Niemców z zachodu? Nie umiem sobie wyobrazić, że polscy żołnierze, z których każdy stracił kogoś bliskiego na wojnie, przyjaźnie i z uśmiechem, na własnych ramionach wynoszą i wsadzają do klimatyzowanych salonek ludzi mówiących w znienawidzonym języku, którzy nie tak dawno oddawali bałwochwalczą cześć swojemu firerowi. Czy to, że sam nie zdobyłbym się na aż tak humanitarny gest, świadczy o tym że jestem zboczeńcem i debilem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz kolego M164u
Twój światopgląd to właśnie nazizm w najszczystszej postaci.Tyle że zamiast Żydów masz Niemców.
Tak samo jak Naziści głosisz nienawiść do całej grupy narodowej.Brak znajomości podstawowych faktów pokrywasz krzykliwymi sloganami.
Gdybyś się spotkał oko w oko z kimkolwiek kto został wyrzucony ze swojego domu byćmoże byś zmądrzał.

A apropo Willego:
Dostał Krzyż Żelazny za dowożenie Panzerfaustuf na taczce na front.
Nie brał udziału w obronie Berlina.
Gdybyś czas marnowany na wypisywanie idiotyzmów na forum poświęcił na choćby pobieżne zapoznanie się z historią II wojny, z pewnością dobrze by Ci zrobiło.
Bo póki co to aż nadto widać że Twoją jedyną kochanką jest własna rączka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArtVee
To jasne że tzw.wysiedlenie nie mogło wyglądać inaczej.Ja rozumiem polskich żołnierzy.Trzeba tylko uznać i uszanować cierpienie cywilnych Niemców a nie pieprzyć że nic takiego nie było, albo 'a dobrze im tak'.
Co więcej - wyobraźmy sobie co by się stało gdyby Polaków z Kresów nie wysiedlono /wyrzucono/ na Zachód...
Wyobraźcie sobie upadek ZSRR, co by się działo na Ukrainie.
Drugą Jugosławię byśmy mieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe pruskie odwracanie kota ogonem. To ja jestem nazistą, i to moi przodkowie sprowokowali biednych niemców do obrony swojego Faterlandu w 39-tym roku i ponownie w 45-tym? W odpowiedzi proponuje tymczasowe nie używanie Mein Kampfu jako podręcznika, i poczytania innych lektur.

Ale co to jest nazi, pytam sie kolegen wypodwiadajacych się w tym wątku? Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei, i trzeba pare razy podkreślić NATINAL i DEUTSCHE aby zrozumieć, ze 8,5 milionów niemców i niemiecko języcznych plemion zapisało się freiwilig do tej jakże dumnej organizacji. Dzieki tej pięknej partyji naród niemiecki dostał tego czego chciał i tak mocno prawą rączką dla tego wymachiwał.

Biedny Willy na tacze dowoził panzerfausty do frontu bo taka była moda, wyobraz sobie jak u takiego niemieckiego młodzienca raczki wygladały po takiej pracy!:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe totalna paranoja ..

Sumienie, rozum i wolna wola jest tym co rozni nas od zwierzat i w moim mniemaniu niektore rzucane tutaj argumenty sa conajmniej glupie. Moje sumienie pod zadnym wzgledem nie pozwalalo by mi mscic sie na dziecku nie wazne czy mialo w reku karabin czy granat. To poprostu bylo, a to DZIECKO BEZ WLASNEJ SENSOWNEJ WOLI" zostalo wplatane w machine wojenna. powtarzam DZIECKO jest TYLKO a moze AZ DZIECKIEM !! Z tego powodu karana jest pedofilia i nikt nie bedzie pytal czy dziecko protestowalo czy nie gdy ktos je molestowal! To jest DZIECKO i jego umysl nie pojmuje do pewnego wieku powagi i skutkow sytuacji w jakie zostalo wplatane!!! To tak jak wplatywanie wykorzystywanego seksualnie dziecka w publiczny lincz bo dalo sie wykorzystywac tatusiowi czy tez innemu w umysle dziecka przyjacielowi" !!!!!!!!! Niestety dzieci sa naiwne i w kazdym na pozor zyczliwym i milym czlowieku widza przyjaciela i z takich wlasnie powodow dzieci sa chronione w pierwszej kolejnosci bez wzgledu na kraj , nacje i to czy sie to komos podoba czy nie !!!!!!

Czy naprawde w niektorych glowach logiczna ludzka definicja dziecka zgodna z jego wlasnym sumieniem jest taka trudna do zrozumienia??

JESLI MOZESZ kol. M164U to prosze odpowiedz mi na pytania:

1) co w takim wypadku zrobic w twoim mniemaniu i zgodnie z twoim sumieniem? mowie tu o DZIECIACH. Bo nosil karabin itp to przez to pobawimy sie w reke sprawiedliwosci i zastrzlimy albo skazemy na smierc DZIECKO? no chyba DZIECKO bo tak do pewnego wieku nazywa sie istoty ludzkie.

2)Na przykladzie molestowanego dziecka tez je skazac na kare wiezienia bo nie poszlo na policje czy tez do sasiada ze swoim problemem wykorzystywania ? Bo z tego co piszesz rozumiem ze to dziecko powinno rzucic pistolet dany mu przez przyjaciela" a pozniej przedstawic mu sensowne argumenty za i przeciw?

Powiem szczerze ze po tym co tu sie pisze nie wiem po co jest UNICEF

I prosze cie kol.M164U o odpowiedz na moje pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie