LeCH1310 Posted August 15, 2008 Author Posted August 15, 2008 Zwracam się o pomoc w zidentyfikowaniu odznaki
Kubuś 2001 Posted August 16, 2008 Posted August 16, 2008 A ja się upieram, że to był jakiś krzyż. Odznaczeń o podobnych ramionach trzeba szukać np. wśród niemieckich do II w.ś. Kilka by się kwalifikowało.
Catadero Posted August 16, 2008 Posted August 16, 2008 Zgodnie z podanymi przez LeCH1310 wymiarami wychodzi, że mierząc po czerwonej linii jest 3cm. Dodając do tego minimalny środek w postaci okręgu o średnicy 1cm daje nam rozpiętość ramion krzyża 7cm. Spore odznaczenie. Gdyby rzeczywiście był tam ślad po szpili(powinna być pionowo) to tak duże odznaczenie noszono wyłącznie wpięte w marynarkę/płaszcz/szarfę itp i to raczej do wyjść w pełnej gali.Jednak wszystkie tego typu odznaczenia mają ZNACZNIE masywniejsze miejsca styku ramion krzyża ze środkiem.C.
Y-aero Posted August 15, 2008 Posted August 15, 2008 Jag byś mial drugi to masz citroena. :)))pozdro.
8total4 Posted August 18, 2008 Posted August 18, 2008 bardziej wygląda na fragment jakiejs nabijki/ozdoby z motywem krzyża.pozdro!!
LeCH1310 Posted August 15, 2008 Author Posted August 15, 2008 Zwracam się o pomoc w zidentyfikowaniu odznaki
Kubuś 2001 Posted August 15, 2008 Posted August 15, 2008 Dlaczego? Przypomina ramię krzyża. Jakie wymiary?
LeCH1310 Posted August 15, 2008 Author Posted August 15, 2008 Według mnie jest to odznaka ponieważ od drugiej strony widać ślad, że znajdowała się tam szpilka
wojciu Posted August 15, 2008 Posted August 15, 2008 anie jest to przypadkiem znaczek od jakiegoś samochodu lub jego część np. Chewroleta pozdrawiam
Question
LeCH1310
Zwracam się o pomoc w zidentyfikowaniu odznaki
11 answers to this question
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.