Jump to content

Pierdółki z Dolnej Półki


Recommended Posts

Posted

Witam,dawno mnie tu nie było,tzn. byłem ale się nie udzielałem.W pracy sezon w pełni,pozostają późne wieczory i noce:)
Wszystkie fanty z pogranicza zachodniopomorsko-lubuskiego.pozdrawiam serdecznie
P>S>Wojpo7,nic nie trafiasz?;)

Posted

foto8.kamienie też lubię.
przepraszam,piszę z pracy bo komp mi w domu od upału wariuje,a tutaj tylko takie zdjęcia mam .pozdrawiam.

Posted
Perys na 1 i 3 focie widze takie dłonie mam takie same mozesz powiedziec co to oznacza od czego one sa kiedys w lesie znalazłem na wierzchu lezały/ pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information