Jendrass Posted August 4, 2008 Author Posted August 4, 2008 Być, może już było ale dla mnie to absolutna bomba. Ma facet wenę twórczą .. PS I ten ogrodowy namiot :) http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.panzerbasics.com/index_files/90-john/john-01_files/04.jpg&imgrefurl=http://www.panzerbasics.com/index_files/90-john/john-01.htm&h=600&w=895&sz=134&hl=pl&start=35&sig2=QGOkoVQiFxsai14MGWrYsA&um=1&tbnid=C1bSqIApXH0EqM:&tbnh=98&tbnw=146&ei=8OKWSMmEIomGxAHA04GXBg&prev=/images%3Fq%3Dtiger%2Btank%252Bcurved%2Bbarrel%26start%3D18%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN
blezor Posted August 4, 2008 Posted August 4, 2008 Super! Jak dla mnie pierwsza klasa! Ktos ma zaciecie i wene modelarska i talent i to mi sie podoba, w wolnych chwilach sobie dlubiesz, a po jakims czasie stanie kopia tygrysa np kolo domu w ogrodzie. Wyobrazacie sobie takie cos miec w ogrodzie? Najpierw radocha jak to robisz, potem radocha jak go postawisz i sasiedzi i inni beda cie chwalic ze oryginalny pomysl i tez by takiego chcieli, no potem to moze jakas tv sie zjawi i bedziesz na szklanym ekranie ze swoim dzielem no i na koniec niedoceniona radocha jak wpada ci policja do ogrodu, aresztuje ciebie za posiadanie broni i wogole, a tu zdziwienie ze to drewno i ten bezcenny wyraz glupich min naszych mundurowych, no i po jakims czasie ten czy tamten urzednik by sie madrzyl i interweniowal ze posiadasz jakis tam zabytek i do muzeum trzeba, a ty co? A ty jestes pan we wsi i moga ci wszyscy naskoczyc za posiadanie tygryska, bo takiego to motna miec i nikt ci nic nie zrobi! Pozdrawiam!
Trooper85 Posted August 4, 2008 Posted August 4, 2008 Tego drewniaka już kiedyś widziałem. Zajefajny jest. Ciekawe jak będzie wyglądał efekt końcowy.A węgierskiego blaszaka znacie??? Też niezłą robota :)http://www.tiger1.hu/galeria.htmlZdrów!
Jendrass Posted August 4, 2008 Author Posted August 4, 2008 Znam znam, na youtube.com są filmiki jak jeździ.
Maniek7_2006 Posted August 4, 2008 Posted August 4, 2008 Kurde blacha, chyba sobie takiego ze sklejki zacznę wycinać;) a tak na poważnie, to fajny pomysł, ale lepszy był ten blaszak z Węgier to malinowyPozdrO
Maniek7_2006 Posted August 4, 2008 Posted August 4, 2008 Mam pytanie czy ma ktoś fotki jak wygląda ten węgierski Tygrys w środku po wykończeniu? Czy w środku też przypomina Tygrysa, czy tylko z zewnątrz?PozdrO
Jendrass Posted August 4, 2008 Author Posted August 4, 2008 Węgrzy chyba znają angielski, napisz to się dowiesz.
Trooper85 Posted August 4, 2008 Posted August 4, 2008 A to cudo widzieliście? Kopara mi opadła.http://pl.youtube.com/user/kurlandtigerZdrów!
Der Panzerfahrer Posted August 4, 2008 Posted August 4, 2008 jsli ten ,kurlantiger' to replika (w co watpie) to naprawde czapki z glow!!!!!! a jesli to odbudowany wrak to niezla robota...zdrow
michu69 Posted August 4, 2008 Posted August 4, 2008 Witam.Osobiście wątpie czy prawdziwy czołg by sobie tak stał na paru europaletach.No i te osie na koła napędowe..
Hakju Posted August 4, 2008 Posted August 4, 2008 Super - powaga, i jeszcze to wszystko z drewna zbudowane :)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.