Jump to content

Wooden Tiger czyli zrób to sam :)


Jendrass

Recommended Posts

Posted
Być, może już było ale dla mnie to absolutna bomba. Ma facet wenę twórczą ..
PS I ten ogrodowy namiot :)
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.panzerbasics.com/index_files/90-john/john-01_files/04.jpg&imgrefurl=http://www.panzerbasics.com/index_files/90-john/john-01.htm&h=600&w=895&sz=134&hl=pl&start=35&sig2=QGOkoVQiFxsai14MGWrYsA&um=1&tbnid=C1bSqIApXH0EqM:&tbnh=98&tbnw=146&ei=8OKWSMmEIomGxAHA04GXBg&prev=/images%3Fq%3Dtiger%2Btank%252Bcurved%2Bbarrel%26start%3D18%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26sa%3DN
Posted
Super! Jak dla mnie pierwsza klasa! Ktos ma zaciecie i wene modelarska i talent i to mi sie podoba, w wolnych chwilach sobie dlubiesz, a po jakims czasie stanie kopia tygrysa np kolo domu w ogrodzie. Wyobrazacie sobie takie cos miec w ogrodzie? Najpierw radocha jak to robisz, potem radocha jak go postawisz i sasiedzi i inni beda cie chwalic ze oryginalny pomysl i tez by takiego chcieli, no potem to moze jakas tv sie zjawi i bedziesz na szklanym ekranie ze swoim dzielem no i na koniec niedoceniona radocha jak wpada ci policja do ogrodu, aresztuje ciebie za posiadanie broni i wogole, a tu zdziwienie ze to drewno i ten bezcenny wyraz glupich min naszych mundurowych, no i po jakims czasie ten czy tamten urzednik by sie madrzyl i interweniowal ze posiadasz jakis tam zabytek i do muzeum trzeba, a ty co? A ty jestes pan we wsi i moga ci wszyscy naskoczyc za posiadanie tygryska, bo takiego to motna miec i nikt ci nic nie zrobi! Pozdrawiam!
Posted
Tego drewniaka już kiedyś widziałem. Zajefajny jest. Ciekawe jak będzie wyglądał efekt końcowy.
A węgierskiego blaszaka znacie??? Też niezłą robota :)
http://www.tiger1.hu/galeria.html

Zdrów!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information