Skocz do zawartości

co potrafi ACE 150?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

3 fenisie> mój ace250 pięknie dzwonił na widok tej monetki, płytko ok 5cm,pole orne. na tym samym polu znalazłem kilka boratynek,słaby sygnał(jak folia).dla mnie ace to prawdziwa kosiara na monetki gorąco polecam,sprzęt na 5+. tylko szkoda że z militarką to cieniutko(łuski itp...).pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam rozumieć fenomen tego wykrywacza. Wiem, że następny wykrywacz jaki kupię też będzie Garrettem ale na razie mój 250 nie daje mi powodów do niezadowolenia. W ciągu pół roku nieźle abroił" w popularnych jakby nie patrzeć miejscach.
http://www.odkrywca-online.pl/pokaz_watek.php?id=635035
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego walker69 wspaniała kolekcja i ta skromność, głębokie ukłony w twoją stronę :)coś mi mówi że następnym twoim sprzęcikiem będzie wspaniały (GTI2500)!!!!!!!!!!!! to mercedes wśród wykrywek, marzę o nim,ale jak kolega wspominał 250_tka nie daje powodów do niezadowolenia :)szkoda tylko że GTI jest tak drogi:( pozdrawiam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 5 years later...

Czołem,moja pierwsza misja z Ace 150 to łuska od naboju izbowego(1 od lewej),2 gr 1923 i guzik jak twierdzą znawcy Błękitnej Armii,reszta również trafiona kanarkiem ale to już dni kolejne.Dziewiczy wypad przyniósł niezły łomot serca:)pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie