Skocz do zawartości

co potrafi ACE 150?


Rekomendowane odpowiedzi

witam!
prosiłbym o wklejanie do tego postu fantów znalezionych przy pomocy ACE150, i na jakich głebokościach?

to mój dziewiczy wypad z kanarkiem i ogólnie z wykrywaczem!
nie ma się za bardzo na razie czym pochwalić ale zawsze to coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
też tak myślę:)
w następny weekend tj od 3.08-13.08 wyjeżdżam nad morze do Rewala jak ktoś będzie w tym samym czasie to może wybierzemy się na spacer po plaży:) (z piszczałką oczywiście:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten wykrywacz mam na celowniku:) jako mój pierwszy sprzęt, zaznaczam że nie szykuję się na militarkę bo w moim rejonie takowej raczej nie spotkam. Bardziej interesują mnie pola, stare folwarki i miejsca po młynach oraz wiatrakach. Swoją drogą mam już namierzonych kilka miejscówek.
Co sądzicie na ten temat nadaje się ten sprzęt do moich celów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

feld jestem z jeleniej góry tzn teraz tu mieszkam bo ogólnie z sochaczewa, a ty gniewkos skąd jesteś i jeżeli nie nastawiasz się na militarkę to ace150 jest naprawdę fajny lecz trzeba go wyczuć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! ja jestem z wielkopolski, z tego co czytałem na forum z Ace jest tak, że jak się ustawi na biżuterię to ponoć łapie większe przedmioty, które zalegają głębiej. Ale nie jest to moja opinia tylko wyczytana jak już będę miał go w ręce to się zobaczy jak jest naprawdę. A tak na marginesie w Jeleniej byłem w zeszłym roku i będę może także jeszcze w te wakacje:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniewkos jak na pierwszy sprzęt to polecam właśnie ace150 lub 250.Uczyłem się na pożyczonej 150 i potem kupiłem swoja 250 z którą śmigam do dziś.Do zbieraj jeszcze stówke i kupuj 250 jest bardziej dokładna i ma pinpoint który wiele ułatwia (to moja opinia).Ta pierwsza 150 pod koniec użytkowania zaczęła szaleć na kamieniach z pola-po prostu wyłapywała każdy większy kamień i dlatego kupiłem 250.
Jak piszesz że interesują Cię pola łąki itp sprawy czyli monetki generalnie to najlepszym sprzętem będzie któryś ace-po prostu killer na monety :)
Często bywam w WKLP bo mam tam rodzinę (Wągrowiec) a Ty dokładnie skąd Jesteś?
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma Roadrunner !! A dokładnie to z Wągrowca:) myślałem też o ACE 250, ale na Allegro wychodzi z tego co pamiętam ok 150 zł drożej. W sumie zakup tak prawdopodobnie będzie na raty więc 5 zł do raty w tą czy w tą to chyba ujdzie:) A co sądzisz o okolicach? Z tego co czytałem to nic wielkiego się u nas nie działo jeżeli chodzi o militarkę. Chyba, że się mylę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie