Skocz do zawartości

MP44 MG 42


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem nowy w portalu odkrywca więc na początek witam wszystkich !.

Rzeczywiście najprawdopodobniej przez igrzyska opóźnią się prace nad Mp44 i Mg42 ale cierpliwość popłaca jak to się mówi hehe. Ja tam na wszelki wypadek na Mp44 już pieniążki odkładam ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 181
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
E tam, że coś się święci to już od dawna wiadomo – ale jak nie wezmę do ręki i nie pomacam to nie uwierzę – taki ze mnie niewierny Tomasz ;) – a na razie nadal będę latał z odlewem…

Pozdrawiam
Hindus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako zywo przypomina elektryka Shoei

http://www.arniesairsoft.co.uk/news2/wp-content/uploads/2007/AirsoftWorldnewsfromChina_100CC/CIMG0642.jpg

http://www.wwiiguns.com/store/product_details.php?p=533

Jako, ze na reko nikt nie bedzie strzelal z kulek to dla wiekszego realizmu chwyt i droga suwadla bedzie wymagala pewnych modyfikacji. Chyba, ze to tylko zdanie maniaka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pudełko stg44 robi smak wszak miał już być jak i mg34-42 a tu nadal cisza.
Mam nadzieję że wyskoczą jeszcze w tym roku z tymi giwerami tak na święta by żona została uświadomiona co chcę na gwiazdkę heh e
pozdrawiam Kurt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

No panowie dobre wieści na początek roku :D
Firma Gunfire.pl udostępniła pierwsze zdjęcia produkcyjnej wersji repliki ASG AEG Stg44.
Firma Gunfire.pl udostępniła zdjęcia końcowej wersji repliki AEG Stg44. Repliki Sturmgewehr znajdują się w ostatniej fazie produkcyjnej. Do Polski, a tym samym do sprzedaży trafią prawdopodobnie pod koniec stycznia lub na początku lutego. Gunfire obiecuje, że wkrótce poda dane techniczne repliki. Stg44 prezentuje się bardzo ciekawie, szkoda tylko, że tak mało widać na zdjęciach, gęsto pokrytych znakami firmowymi.
Poniżej parę fotek.
pozdrawiam Kurt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli drewno będzie badziewne, to nie o sam wygląda chodzi , ale zapewne kolba będzie się łamać tuż za mufą (co miało miejsce zresztą i w oryginale lecz tu aż sie boję myśleć jakie to będzie) Może nawet paradoksalnie plastik się sprawdzi lepiej pod względem wytrzymałości -ot nie ma przecież słojów.
Rozwiązanie które proponuje Hindus będzie pewnie najlepsze.
Zresztą po doświadczeniu z chińską drewnianą kolbą mausera ASG to ja dziękuję za taką robotę - na półkę sie nadaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...po doświadczeniu z chińską drewnianą kolbą mausera ASG to ja dziękuję za taką robotę - na półkę sie nadaje."

Zgadza się.
Chociaż wczoraj nudziło mi się w domu, wziąłem swojego mausera, rozłożyłem, szlifierka w dłoń i jazda.
I powiem szczerze że po zdarciu tego czerwonawego gówna do żywego drewna i przyciemnieniu przeróżnymi syfami wygląda o niebo lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie