Skocz do zawartości

Modlin-Berlin


Rekomendowane odpowiedzi

witam
Okejos daj jeszcze raz filmik bo już go nie ma na you tube,a zdążyłem obejrzeć tylko fragment wczoraj zanim wyszedłem do pracy.Miło popatrzeć na nasze wspólne starania na reko.
Pozdrawiam
steinar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
witam
Okejos daj jeszcze raz filmik bo już go nie ma na you tube,a zdążyłem obejrzeć tylko fragment wczoraj zanim wyszedłem do pracy.Miło popatrzeć na nasze wspólne starania na reko.
Pozdrawiam
steinar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Okejos, rzecz dotyczy ataku T-34, na jednych ujęciach już podjeżdżają pod okopy i atakują piekarnię z prawej", po czym po jakimś czasie znowu gdzieś z oddali się wyłaniają i atakują. Tu widze brak ciągłości. Chyba, że to był atak klonów"??? :-)))))
P.S. A swoją drogą włączenie zdjęć z prób z dnia poprzedzającego kiedy sdkfz 251 jechał inna drogą i z plandeką wypada mało pzrekonywująco dla tych co brali udział lub oglądali główną inscenizację.
Nie mówiąc o iemcach" którzy na filmie wyszli z lasku i strzelają na klęcząco na odkrytym terenie!!!!!!!!! Ufffffff :-))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakręcony materiał jest, jaki jest. Co można było wykorzystać, to się wykorzystało.
Bardziej chodziło o pewną opowieść niż o zobrazowanie konkretnej imprezy w konkretnym miejscu. Stąd zdjęcia z manewrów w Budach Starych.
Celowo są pewne kawałki dla tzw:sokolego oka".
Tak jak to miało miejsce na forum Militarnych w wątku dot. Czterech pancernych.
Co kto znajdzie, jakie potknięcie?
I nie chodzi nam o rzeczy oczywiste, że kałach to kałach a nie StG i BTR to BTR a nie Scout Car.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steiner, oczywiście tak to traktuję, wyłącznie jako zabawę :-))) nie bierz wszystkiego tak do serca, chociaż czasem nie zaszkodzi :-))) a najbardziej w filmie podoba mi się kończąca go piosenka :-) super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz tez teutonic pamietac ze jest to materiał z rekonstrukcji a nie z planu filmowego gdzie kamera jest bardziej statyczna. dlatego tez przebitkiz prób bo wtedy mozna było z kamera byc wszedzie. gdzyby zastosowac materiał z imprezy to czas trwania minus ujecia gdzie pojawia sie publika zostaje 5 min surowego materiału...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
A to że dwa razy jast pokazane jak z dymu wyłaniają się sylwetki gościa z Charlemagne który odprowadza na tyły rannego pancerniaka?Dwa razy ranny tak samo,to jak dla mnie trochę za dużo :)
Pozdrawiam
steinar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,
chciałbym gorąco podziękować Wszystkim bez wyjątku rekonstruktorom biorącym udział w pokazie Szturm na Berlin-Tiergarten 1945-2008" za doskonałą postawę oraz profesjonalizm. Wszyscy zasłużyli na słowa najwyższej pochwały za ogromny wkład pracy. Największe podziękowania należą się jednak za wspaniałą rekonstrukcyjną atmosferę,tak przed jak i w trakcie inscenizacji. Po raz pierwszy Wszyscy zgodnie zapracowali na sukces, nikt nie narzekał. Z takim zespołem ludzi można zrobić rekonstrukcje na najwyższym poziomie.
Wyszczególnienie wszystkich GRH biorących udział w pokazie znajduje się na stronie Twierdzy Modlin. Jeżeli kogoś pominęlismy czy też są inne błędy proszę o korektę, natychmiast poprawimy.
Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję na kolejną imprezę w tym składzie.
Pozdrawiam serdecznie.
Jarek Możdżyński
PS Mam nadzieję, że ranni szybko dojdą do zdrowia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steinar a ja Cię wlokłem na tych fotkach.... Dobrze że przebierałeś nogami bo musiałbym Cię zostawić :) Jednak to, że ujęcie jest takie popularne i lubiane wynagrodziło mi ten trud :)

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku,wielkie dzieki za opieke-niczego nam nie brakowalo i było wspaniale.Bardzo cenimy sobie kolezenska atmosfere ktorej tak czesto brak na podkarpaciu...nie było zadnych kwasow,pomowien za plecami tylko wspaniala wspolpraca przed i w czasie rekonstrukcji.Wasza impreza jest wpisana do naszego kalendarza i mam nadzieje ze grupa sie spodobala?Nastepnym razem chcemy wystawic wieksza grupe Volkssturmu i HJ..oczywiscie jak nas zaprosicie.Wielkie dzieki rowniez dla wspanialych fotografow za uwiecznienie nas na polu boju.


Leszek Szrejder
SRH.Reichshof 1944
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie