Skocz do zawartości

Smycz do Visa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 5 years later...

W muzeum WP mają Visa z oryginalną smyczą. Strzegą go jednak bardzo dobrze i nie mają zamiaru dać do sieci żadnej fotki. Bardzo podobna jest smycz do FN BHP z tego okresu. Karabińczyk do visa też jest chyba taki jak przy FN. W zamieszczonej wyżej replice jest on trochę uproszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama konstrukcja smyczy jest prosta, choc niewatpliwie bardzo elegancka. Ciekawy jednak jest karabinek z krętlikiem. Jak do tej pory spotykałem sie z bardzoej uproszczonymi;/ Dzięki za fotkę!! Spróbuję gdzieś zdobyć podobny karabinek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W latach 60-70 produkowano podobne karabińczyki, można je znaleźć przy smyczach dla psów. Poważnie. Ja takie mam i staram się jak najwięcej wyszukiwać bo od nadmiaru głowa nie boli, ale jak ktoś sobie życzy...http://l
Proszę się nie sugerować opisem. Na zdjęciu widoczny z bardziej kanciastym zakończeniem, ale też bywają z okrągłym.

Pozdrawiam


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora polsmol 23:31 30-11-2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Witam, mam taką prośbę jak kolega wyżej, czy ktoś z kolegów posiada rysunek z opisem jak się zaplata smycz do vis-a (kiedyś taki krótki opis widziałem ale niestety go nie posiadam) oraz jakie wymiary powinien mieć rzemień. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie