Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pomsee

Smycz do Visa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko: Czy ktokolwiek z was ma pojecie jak wyglada orginalny zaczep sluzacy do przymocowania skorzanej smyczy do pistoletu Vis? Moze ktos ma fotke?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myslalem, ze Hart zna sie tylko na TKS - ach ;))))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem czy chodzi ci o zaczep na smyczy czy na pistolecie ale tu jest fotka (co prawda kiepsko widac ten zaczep ale jak poprosisz to moze dostaniesz lepsze ujecie)
http://allegro.pl/show_item.php?item=21173587

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
podepnę się do tego leciwego wątku, ale nie ma sensu tworzyc nowego. Czy ktos ma i mógłby sie podzielić WT takiej smyczy?? Albo choc opis z podstawowymi wymiarami (długość, szer rzemieni, itp)
Z góry dzięki!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W muzeum WP mają Visa z oryginalną smyczą. Strzegą go jednak bardzo dobrze i nie mają zamiaru dać do sieci żadnej fotki. Bardzo podobna jest smycz do FN BHP z tego okresu. Karabińczyk do visa też jest chyba taki jak przy FN. W zamieszczonej wyżej replice jest on trochę uproszczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sama konstrukcja smyczy jest prosta, choc niewatpliwie bardzo elegancka. Ciekawy jednak jest karabinek z krętlikiem. Jak do tej pory spotykałem sie z bardzoej uproszczonymi;/ Dzięki za fotkę!! Spróbuję gdzieś zdobyć podobny karabinek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W latach 60-70 produkowano podobne karabińczyki, można je znaleźć przy smyczach dla psów. Poważnie. Ja takie mam i staram się jak najwięcej wyszukiwać bo od nadmiaru głowa nie boli, ale jak ktoś sobie życzy...http://l
Proszę się nie sugerować opisem. Na zdjęciu widoczny z bardziej kanciastym zakończeniem, ale też bywają z okrągłym.

Pozdrawiam

Post został zmieniony ostatnio przez moderatora polsmol 23:31 30-11-2009

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ten niestety wydaj sie troche za duży:( Ale juz do raportówki byłby jak znalazł!!

Serdeczne dzieki za linka:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam, mam taką prośbę jak kolega wyżej, czy ktoś z kolegów posiada rysunek z opisem jak się zaplata smycz do vis-a (kiedyś taki krótki opis widziałem ale niestety go nie posiadam) oraz jakie wymiary powinien mieć rzemień. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie