Skocz do zawartości

GRUPA KALISKO-OSTROWSKA cz.III


omi30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam wszystkich. Ja niestety zaczynam okres wyłączenia z życia prawie wszystkich przyjemności, a już na pewno tych które pochłaniają czas.
Z Mariuszem już rozmawiałem i wyjaśniłem sprawę.
Mam prośbę. Jak będziecie jutro w Ostrowie to zróbcie fotki i przyślijcie mi na maila. Kilka możnaby rzucić na forum.
Kaktus gratuluję. Szybko się uporałeś z Willysem :)
Mariusz, wpadnij w poniedziałek tam gdzie Ci mówiłem, bo takiej drobnicy mogą się szybko pozbyć. A tak w ogóle, to po powrocie do domu mało mnie nie zlinczowali za 2 całe naboje. HAHAHA! Wiecie, bo to ręce urywa i domy wysadza.
Co do tego pierwszego to mogę się zgodzić bo widziałem łuski po detonacji. Nie chciałbym żeby moje palce tak wyglądały. Na szczęscie problem już zażegnany, tzn. zostawiłem sobie wydmuszki.
Przyniosę je na najbliższe spotkanie, na którym będę. Może je zidentyfikujecie. No chyba że Mariusz weźmie sobie kilka w poniedziałek na pamiątkę.
Pozdrowienia dla wszystkich i mam nadzieję że do rychłego zobaczenia.
Piotrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dykta, jutro jedziemy na miejsce skąd ten złom" został wykopany. Tak więc w imię większej sparwy wystawa w Ostrowie odpada. Będą fotki z wyprawy.
Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Niestety, ale aparaty fotograficzne w telefonie dają marne zdjęcia, a dodatkowo było pochmurno. Ale....
To dość ciekawa sprawa. Elementy stalowe (prawdopodobnie od cieższego sprzętu) zalane betonem. Kowal doszukał się w tej bryle ogniw gąsienicy. Szkoda, że taka jakość. To zdjęcie pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak to jest w przyrodzie -jedni kopią inni ciężko pracują ... A co do wystawy modeli to link http://www.odkrywca-online.pl/index1.php?action=forum&iletab=jedna&sub=pokaz_watek&id_forum=6&ktory=66072#66072 Ja bym żałował... KaktuS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omi, to z łóżeczkiem zaczepię na hak do samochodu. Na miejscu niestety już będziesz musiał dać sam sobie radę ;)
A tak na serio to szkoda. Mam ekstra informacje. A co ze spotkaniem w LOT?
Co cię ścięło?
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,
Wstępnie proponuję: sobota, godz.11.00 w Ostrowie na stacji benzynowej przy wylocie na Kalisz, to chy Shell. Przypuszczam, że będziemy jechali dwoma samochodami. Tj. ja i Kowal (chyba, bo jeszcze nie potwierdził).
Czekam jeszcze na 100% deklaracje kto będzie.
Aha, Omi spotkanie LOT-u jest w Russowie w poniedziałek o 12.00. Dojedź do Kalisza, dalej cię zabiorę. Kto jeszcze chce jechać?
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,
Obawiam się, że będziemy musieli przełożyć wyjazd o tydzień. Omi chory, Kowal będzie w pracy, Darek się nie odzywa więc nie wiem, Dykta nie wie, Luca chętny, Kaktus się nie odzywa...
Sami widzicie....
Spróbujmy wcześniej zaplanować wyjazd.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie