Skocz do zawartości

GRUPA KALISKO-OSTROWSKA cz.III


omi30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Cześc,

Przepraszam,że się nie odzywałem, ale mam dość dużo pracy.
Nie mam jeszcze informacji co do terminu wyjazdu do Krotoszyna.
Kowal kiedy jedziemy po odbiór wiadomych fantów i kiedy jedziemy porozmawać z tym gościem odnośnie wspomnień z wejscia Rosjan do Kalisza?
A tak w ogóle to co taka cisza?
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno mnie nie było przepraszam ale nie miałem przez jakis czas internetu~! Jestem ciekaw co tam po spotkaniu,
i mam info dla KAKTUSA :dorwałem fajne gazetki pt.MUNDUR i BROń z artykułami na temat umundurowania wojska USA w czasie II wojny swiatowej m.in Normandia 1944 a takze wietnam itp.
Jesli cie to interesuje daj znac
I pozdrawiam reszte grupy !!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno mnie nie było przepraszam ale nie miałem przez jakis czas internetu~! Jestem ciekaw co tam po spotkaniu,
i mam info dla KAKTUSA :dorwałem fajne gazetki pt.MUNDUR i BROń z artykułami na temat umundurowania wojska USA w czasie II wojny swiatowej m.in Normandia 1944 a takze wietnam itp.
Jesli cie to interesuje daj znac
I pozdrawiam reszte grupy !!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle cisza....słyszycie...? Ludzie na coś czekają......
A z Kowalem, to kuż nie wiem jak się porozumieć.
Luca jak posuwają się prace nad czyszczeniem lufy. Granat przywiózł ci ją?
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lufa jest u mojej babci i jest juz dawno czyszczona ,tzn. wylezała swoje w nafcie i biore sie za palnik wg. receptury pewnego Pana ze Świdnicy!!!!!!! Oksyda oczywiście bedzie czarna a co do reszty cześci to koleś chce za skrzynke 450 Zł!!!!!!! Co mam mu odp??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal przed chwilą dzwonił. Spotkanie jutro o 12.00 na ynku" w Ołoboku. Potem robimy wywiady i lokalizację. Ptzrebny będzie jednak dyktafon. Czy ktoś ma takie urządzenie? ;)
Jak ktoś sie pisze na wypad, to proszę o kontakt na mój telefon. Czekam.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee, Panowie coś cisza. Ja próbuję ustalić co to są za słupki. Na razie oprócz tego mam dużo roboty więc wyjazd (Krotoszyn, wywiady) w godzinach pracy raczej niemożliwy, może w czwartek.....ale zobaczymy.

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mnie jak zwykle ostatnio nie będzie - mam alkoholowy tydzień - wtorek 4 piwa, środa 3 piwa, dziś poważne chlanie w ramach urodzin, w sobote wyjazd do Wrocławia - giełda. KaktuS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oj granat" adres e-mailowy można uzyskać logując się na forum odkrywcy i klikając w mój np. nick ale jak już to proszę kaktuswillys@firewall.pl . Poza tym sam Heer Bocian za zamieszczanie textów typu kupię sprzedam itp. robi taki ładny obraz kontrolny. Pozdrawiam wszystkich - póki co zima trzyma . KaktuS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Panowie, kto chętny na spotkanie Lokalnej Organizacji Turystycznej jutro o 12.00 w Hotelu Europa w Kaliszu?
Spotykamy się o 11.30 na Złotym Rogu. Ze względu na rangę spotkania panterki z wiadomych przyczyn odpadają :).
Kto chętny to proszę o telefon do mnie.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie