Skocz do zawartości

GRUPA KALISKO-OSTROWSKA cz.III


omi30

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przeczytałem posty na mój temat w sprawie lufy od choczkissa, wystawiłem ten przedmiot ponieważ chciałem nawiązać kontakt z potencjalnymi ludzmi którzy posiadają coś do tego CKM-u !!!!!! A co do wykopania go pod Wisłą to (duża ) ściema !!!!!!! Przepraszam jeżeli kogokolwiek wkó...!!!!!!! Nie sprzedam lufy (nie chodzi o pieniądze ) ale o kontakY!!!!!!!!! Jeżeli ktoś mi nie wierzy (na pewno tacy są ) to można przyjechać do mojej babci i skontrolować to !!!!!! W sprawie cześci do tego CKM-u to bardzo ciężko o to ! Nikt sie nie odezwał ! A w sprawie aukcji To Ją zamkne w najbliższych 24 H ! Jeszcze raz przepraszam !!!!!!!!!
Pozdrawia Granat11 !!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
OK !!!!!!! wszystko załatwione aukcja CKM-u usunieta ( Kaktus może sprawdzić) Przepraszm!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granat,
Po pierwsze: zaloguj się,
Po drugie: przekaż swoje namiary mailem członkom grupy
Po trzecie: zapraszamy jutro na spotkanie o 19.00 na Złotym Rogu w Kaliszu.
Sądzę, że będziemy mogli się dogadać.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden sprawiedliwy( omi30) dzięki że mi dałeś szanse !!!!!!!!!!!!! Ale jutro nie przyjade poniewrz boje się opini publicznej (reakcji z ich strony) to by było jak bym wpadł do jaskini z lwami!!!!!!! a z drugiej strony nie mam środka lokomocji!!!!!
Pozdrawiam całą grupe poszukiwaczy skarbów !!!!!!!!!

p.S. PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 19.00 jesteśmy po kolacji, więc nikt Cię nie zje:) wpadnij, bo z częścią grupy się nie znasz i sporo Cię ominęło.
Dzwoniłem do Kowala. Będzie na spotkaniu.
Omi30-sprawa w toku. W związku z nią będę miał jutro kilka pytań, bo spodobało mi się to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że to grupa winna zadecydować, czy dać ci szansę. Ja mogę się wypowiadać tylko w swoim imieniu. Dlatego wydaje mi się, że dobrze byłoby gdybyś przyjechał. W grupie funkcjonują pewne zasady, które warto by było abyś i ty poznał.
Nie chodzi tu o lincz, czy jak mówisz jaskinię lwa. Po ostatniej sobocie grupa nie jest już taka jak była. Zresztą przekonaj się i zdecyduj, czy chcesz dalej w niej być.
Sądzę, że koledzy z grupy wypowiedzą się?
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze dobrze by było jakbyśmy z Omi dali rade przyjechac bo mam książeczke, gdzie są opisane ruchy wojsk niemieckich w okolicy Ostrowa w styczniu. Jakiś elemencik układanki by był... Trzymam za Omi kciuki by się wyrobił ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako że mam dziś młyn w pracy w Kaliszu się nie stawię, ale postaram się w piątek spotkać z Omilub Luca i wyjaśnić pewne sprawy.
Do Granat11: na moje to sciemniasz tzn rzeczywiście aukcja zakończona dowód poniżej
Oferty wycofane przez Sprzedającego
Data odwołania Data złożenia oferty Użytkownik Powód
2004-02-09 19:12:30 2004-02-06 23:30:22 Indiana Jones (182) Odmyśliłem się ta lufa ma większą wartość dla grupy poszukiwaczy skarbów z OSTROWA I KALISZ PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!
2004-02-09 19:12:30 2004-02-07 12:14:12 zsrr_sniper (3) Odmyśliłem się ta lufa ma większą wartość dla grupy poszukiwaczy skarbów z OSTROWA I KALISZ PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!
2004-02-09 19:12:30 2004-02-09 16:54:20 wojsar2000 (4) Odmyśliłem się ta lufa ma większą wartość dla grupy poszukiwaczy skarbów z OSTROWA I KALISZ PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!
2004-02-09 19:12:30 2004-02-08 19:23:33 zaborowo (14) Odmyśliłem się ta lufa ma większą wartość dla grupy poszukiwaczy skarbów z OSTROWA I KALISZ PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!!
2004-02-09 19:12:30 2004-02-09 17:47:57 shl11 (0) Odmyśliłem się ta lufa ma większą wartość dla grupy poszukiwaczy skarbów z OSTROWA I KALISZ PRZEPRASZAM!!!!!!!!!!! "
- może to i miło z twojej strony ale ja bym się wk...... na maxa, za takie podejście do klienta. Coś w dodatku nie wierzę że żaden z licytującxych nie ma innych rzeczy w tym temacie - oczywiście poza jednym który jest prawdopodobnie twoim klonem...
Na marginesie to po to jest forum np. Odkrywcy", aby napisać post typu mam takie coś - poszukuję kontaktu z podobnymi pasjonatami".
Tak więc ja nie jestem przekonany na 100%, ale nie zamierzam też nikogo zagryzać - moje pasje w dziedzinie II WŚ - PSZ i US Army pokrywają się w bardzo małym procencie z poszukiwaniem na terenie Polski, ale lubię chłopaków za podejście do sprawy, a nie lubię małych cwaniaczków. Po prostu wolę zorganizować jakieś spotkania miłośników militariów ( najbliższe Turek 11-13 czerwiec 2004 r.), badź zabytkowch pojazdów, niż w pocie czoła wykopywać coś z gleby. KaktuS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Granat11, mogłeś to inaczej załatwić. Gdybym licytował przedmiot i ktoś odwołałby moją ofertę podając taki lub podobny powód, to zaraz bym smrodu narobił w Allegro. Ci mili ludzie którzy tam siedzą dobrze wiedzą co w takich przypadkach zrobić.
Trochę więcej pomysłowości na przyszłość. Oczywiście na przyszłość innych aukcji, którymi nie wkur...isz członków grupy, a najlepiej to żebyś nigdy nie musiał kończyć aukcji przed czasem, bo licytujący potencjalni klienci na pewno dobrze nie będą tego wspominać.
WIELKIE BRAWA DLA KAKTUSA!!! Nic mu nie umknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie na Allegro siedzę trzy lata i paru gości wycieło mi pewne numery, a ja umiem sprawdzić np IP gościa i czasami wychodzi że ma drugie konto z innym nickiem i sobie podbija cenę -do Luca ja po prostu pretenduję do miana STRAŻNIKA TAJEMNIC ( niekoniecznie niemieckich) i wiedza moja jest wielka. Powodzenia na spotkaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie będe na spotkaniu nie mam srodka transportu!!!!!! Kaktus jak ci zależy na tym Ckm-mie to możesz przyjechać i go pomacać nikomu go nie puszcze przeciez to nie moje aha i chciałem ci pogratulować twojej spostrzegawczości mam klona o nazwie shl11!!!!
A do reszty grupy koleś przedwczoraj do mnie napisał i ma do sprzedania skrzynke do naszego ckm-u czena do uzgodnienia , prosze się wypowiedziec na ten temat!
Pozdrawiam!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granat, określ się w końcu jakie są Twoje zamiary wobec grupy. Następne spotkanie w Ostrowie, więc możesz się pokazać.
Kaktus, podeślij mi na maila zdjęcie tej ramy o której mówiliśmy. Mój adres jest w którymś z poprzednich postów (w poprzedniej części). A odnośnie aukcji, to masz możliwości jak Colombo, Holmes i kpt. Żbik :) To bardzo dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam co do zamiarów do naszej grupy to nadal chce byc członkiem!!!!!!! a teraz wiadomość 23 maja w Odolanowie bedzie zlot pojazdów militarnych potrzebujemy nowe logo zlotu może ma ktos jakies pomysły??????????( zapraszam)!
aha co z naszym ckm??????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granat zaloguj się, bo nikt nie będzie z tobą poważnie rozmawiać.
Musimy się spotkać całą grupą, żeby cokolwiek ustalić odnośnie zlotu.
Przekaż lufę Lucy. Będzie ją czyścił. Odnośnie skompletowania, to jest to zależne od tego po ile chcą za ten magazynek.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie