Skocz do zawartości

GRUPA KALISKO-OSTROWSKA cz.III


omi30

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Na spotkaniu byliśmy ja i Omi. Chcemy wam teraz opowiedzieć co było na spotkaniu i co zaproponowaliśmy.
Czy piątek powiedzmy o 19.00 będzie pasował?
Zaproponujcie miejsce spotkania i kto będzie?
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Może Kalisz? Ostatnio był Ostrów. Tradycyjnie Złoty Róg, chyba że dmuchawa wysiądzie.
Mogę się spóźnić, ale wtedy dam Ci znać Mariusz.
Mam coś co Was zainteresuje, ale na pewno nie będziecie zadowoleni :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam Panowie w ten piękny, wiosenny dzień. Jeżeli chodzi o miejsce to ja się dostosuję. Tak więc Kalisz może być. Zadzwonię do Kowala, aby pobudzić go do działania....:)
Omi, uruchom tam Ostrów, bo spotkanie odbędzie się jak na razie we trójkę.
Jak będę wiedział coś odnośnie Kowala i Darka, to napiszę na forum.
Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
...byłem ja i Dykta. Szkoda. Dykta przekazał mi bardzo istotną informację, ale niestety nie jest ona do upublicznienia na forum.
Panowie, jak widać za oknem zima nie odpuszcza. Co z tymi niegdysiejszymi spotkaniami i burzliwymi dyskusjami. Czyżbyście zasnęli po warstwą zimowego puchu? Co z dyskusjami na forum. Z 10 osób na forum odzywa się...4 :(.
Pozdrawiam wszystkich nieśpiących
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jak wiecie mamy kółka do odbioru. Gościu chce je sprzedać po cenie złomu. Wydaje mi się, że powinniśmy się spotkać wszyscy i uzgodnić, czy je bierzemy. Jeżeli tak, to musimy zrobić zrzutkę. Omi czy masz możliwość odbioru tego (bo masz bliżej) jakimś samochodem dostawczym. To waga 4 x 20 kg.
Proszę wszystkich o propozycję terminu i miejsca spotkania. Ponadto idzie wiosna więc trzeba uzgodnić plan działań", a ponadto mam dość dużo informacji odnośnie korpusu GD.
Czekam na propozycję.
Omi, sądzę, że możemy się spotkać w niedzielę, ale o której i gdzie?
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że co do kół to się nia ma co zastanawiac :D. Choćbym miał się zapożyczać to wchodzę w to w ciemno !! Co do niedzieli mam trochę lipe bo w te weekendy akurat wypada mi szkoła. Przedtem było lepiej :p. Mariusz sądzę, że każdy kto chce 'monitoruje' forum ;). A że nikt nie pisze to poprostu i tak wszystkie wychodzące tematy 'nie są do publicznej dyskusji' ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmawiałem z Omi'm. Propozycja jest taka: w niedzielę o 11.00 z okazji tego, że wiosna nadchodzi (ma być piękny dzień) pojedziemy do...niespodzianka! Kto chętny proszę o wpis, a kto ciekawy dokąd pojedziemy proszę o maila lub telefon.
Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buu.. Panowie, no ja tak jak napisałem powyżej w ten łikęt do szkoły jade :|. Ale cieszę się, że wyjadzy się zaczynają !! :D Mam nadzieję, że przesuniemy wyjazdy na 'tamte drugie' weekendy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Propozycja może nie w teren alezawsze. W Ostrowie w Gimnazjum nr 5 ul. Tuwima w sobotę i niedzielę odbędzie się V Międzynarodowy Konkurs Plastikowych Modeli Redukcyjnych. Będę tam z Bartkiem tworzył na boku rekonstrukcję II W Ś czyli wstawimy Willysa ze dwa motocykle + my w mundurach trochę fantów. Zapraszam. KaktuS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie mogę się zalogować....
Sądzę, że pwoeinniśmy się spotkać jednak w Ostrowie. Kowal ma prawdopodobnie wyjazd, Luca na zajęciach.
O której i gdzie w tym Ostrowie?
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest, ale po zalogowaniu się, kiedy próbuję odpowiedzić na post pokazuje mi się komunikat, że ten login (czyli mój) jest już zajęty.
Póki co proponuję spotkanie w niedzielę, ale nie wiem w jakich godzinach jest ta impreza.
Omi wobec tego napisz o której i gdzie spotykamy się w niedzielę. Jeszcze nie wiem jak dojadę, bo samochód mam u przeglądu, a sądziłem, że już mi oddadzą.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie