Skocz do zawartości

GRUPA KALISKO-OSTROWSKA cz.III


omi30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam. A mi się ładowało w miarę O.K. tzn po wyświetleniu pierwszych postów należy nacisnąć klawisz end i w oka mgnieniu są widoczne świerzutki posty. Oczywiście od minionej soboty pewien robal narobił bigosu w sieci - net wyraźnie zwolnił, ale też jak się bije pianę to jest i 221 postów. Zasadnicze zapytanie/proszę o wyjaśnienie link . KaktuS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu chamstwo,bo skoro mielismy umowe a ktos sie z niej nie wywiazał to nie jest wart poszanowania!!!!!!!! i napewno bedzie miał wystawiona niezbyt miła opinie :-) moze równiez na allegro ,ale cóz moim zdaniem koledzy niema co z gosciem juz rozmawiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Te informacje to wspomnienia kogoś kto w styczniu 1945 miał 20 lat i dobrze pamięta co się działo w Kaliszu i okolicach.
Na razie nie mam kontaktu od Jacka. Czekam. Jak tylko będę miał wrzucam na forum i umawiamy się.
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas wożę w bagażniku książkę dla Ciebie Mariusz:) Przypomnij mi na spotkaniu z Jackiem, bo znowu mi wyleci z głowy(i to wcale nie przez picie bryndki pod budką, co sugeruje mój nick i jak o tym ostatnio mówiliśmy:) )
Do zobaczyska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz doszły do Ciebie fotki ? Niewiem czy mi konto wogóle działa :| Lipa. Dykta i Omi - jeśli chcecie je także na maila to przyszykujcie miejsce na koncie. Ale Panowie wydaje mi się, że łatwiej będzie podać je na płytce na spotkaniu jeśli i tak ma się odbyć w tym tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie