Skocz do zawartości

GRUPA KALISKO-OSTROWSKA cz.III


omi30

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jest dobrze. Prawdopodobnie dostaniemy zgodę na wyciąganie. Dziś rozmawialiśmy z Panią konserwator.
Sprawa pojawiła sie też na głównym forum. No cóż media nie śpią, choć martwi mnie brak reakcji ze strony redakcji Odkrywcy.

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Mariusz lub Omi kto mi pomoże dać na czołówke strony odkrywcy zdjęcia ze zlotu w Odolanowie mam je w domu co robić dalej bo już nie wiem ??????? Może wy coś zdziałacie
AHA czy jest możliwośc podłaczenia się pod wasze stowarzyszenie dwóch grup rekonstrukcji ( w planach) ???????
POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Jak widziałeś temat wzbudził spore zainteresowanie, wieć trzeba na bieżącą informować ogół.
Wynik wojny" (jak to gazety nazwały) znasz. W poniedziałek odbieramy zezwolenie. Musimy jeszcze dogadać kiedy możemy wyciągać, bo nie chcielibyśmy w średku tygodnia, lecz w weekend. A tak w ogóle to zapraszamy do Kalisza, bo jak na razie, to Kalisz działa, a Ostrów pyta Jak tam?" :))))).
Pogoda się robi piękna więc może weekend. Musimy też ustalić szczegóły tychniczne, a jeżeli chcecie pomóc, to musimy uzgodnić co kto ma robić.
Wiadomo, że ludzie pana D. chcąc nas udupić będą na miejscu próbowali się do czegoś doczepić. Więc od strony formalnej i technicznej musi być zrobione wszystko perfekcyjnie.

Pozdrawiam
Mariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszu Ostrów jest troszke zapracowany i niestety nie ma czasu w tygodniu dzisiaj dzwonił do mnie Kowal spotkanie w sobote w Kaliszu musimy ustalic tylko gdzie i o której
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Może w sobotę o 18.00? Podjedziemy nad rzekę i zrobimy odprawę.
Uzgodnij z Kaktusem i Lucą i daj znać czy wam pasuje.
My, tzn. ja, Ty, Kaktus i Luca spotkalibyśmy się pod Polo i podjedziemy wszyscy nad rzekę. Tam umówimy się z resztą.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz kto to jest pan D. ???????? i co chce wam popsuc?????? Ja moge pomuc tylko nie wiem w czym może popilnować:) jak chcesz pomcy to zadzwoń pod nr 0603 177932 Aha kto by chciał jechac do Darłowa są dwa wolne miejsca ???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dykta mam jusch foty ale nie wiem z kim gadac może pomożesz ?????????????/
Nara aha znalazłem fajne miejsce na wykopki same okopy i stanowika strzeleckiew pobliżu krotoszyna no i co robimy z resztkami v1?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej na dole po lewej stronie jest:
Status
napisz do administratora
Ewentualnie możesz znaleść jakiś post Bociana i po zalogowaniu się wysłać mu maila i zaproponować wstawienie zdjęć do galerii.
Jak masz jakieś ciekawe fotki motocykli (Gnome Rhone, BMW R12, DKW NZ350-1, NSU 350 OSL, Sokół 600) to wyślij mi na priv.
pitus116@wp.pl
Pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegając ostatnio z piszczałką po lesie(jednym z wielu w okolicach Kalisza)nie znalazłem zupełnie nic :-))))))))
ale za to dokonałem ciekawego odkrycia tu i tam napotkać można jakieś betonowe pozostałości.
Tak na pierwszy rzut oka wyglada to na pozostałości schronów, niestety rozmawiając z okolicznymi mieszkańcami nie potrafili mi odpowiedzieć co to jest ?????????? jak również skąd w lesie wzięło się tyle górek" skoro teren wokół lasu jest całkiem płaski???????????
Oj ciekawy ten nasz Kalisz, coraz ciekawszy :-))))))))))

Popzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kiedyś o tych twoich górkach"
słyszałem jeden facet powiedział
o same się nie zrobiły" ale nic
więcej nie wiedział co do tych etonów"
trzeba zrobić zdjęcia może sie ktoś kapnie
co to za dzieło.W jednym z nich
zatopiony jest jakiś fant, ale ostatnio
oglądałem to mając jakieś 6 lat :-)))
skocze w sobotę i zrobie parę zdjęć
i wrzucę na forum.
(cholera przez te twoje górki nie bede znowu mógł spać mnie one wyglądaja bardziej na miejsce pochówku scytów niż na coś z 2 wojny.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie